وبلاگ-2

وبلاگ:

ما در بخش وبلاگ قصد داریم تا اطلاعات بسیار مفیدی در خصوص فضاهای تبلیغاتی داخل هواپیماها ، قطارها و همچنین فضاهای زمینی فرودگاه های کشور در اختیار خوانندگان این وبلاگ قراردهیم . همیشه تبلیغات در صنعت حمل و نقل جزء یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی بوده است اما پس از ظهور تلویزیون و گستردگی تبلیغات در این جعبه جادویی تبلیغات در بستر حمل و نقل تنها در اختیار برندهای بزرگ و لوکس قرار گرفت.

حالا با پیشرفت تلویزیون و گران شدن به شدت زیاد تبلیغات در آن و پیش پا افتاده شدن تبلیغات در اپلیکیشن های مختلف و اینکه هر محصولی با هر کیفیتی و چه اصل و چه تقلبی می تواند در آن اپلیکیشن ها تبلیغات نماید باعث گردیده تا شرکت ها ، هتل ها ، بانک و …به فضاهای تبلیغاتی منحصر به فردی چون تبلیغات درهواپیماها ، قطارها و همچنین فضاهای زمینی داخل فرودگاه ها روی آوردند زیرا این فضا برای هر محصولی اجازه تبلیغات نمی دهد و اینکه قبل از اجازه تبلیغات از درستی ادعا تولید کننده و خدمات دهنده در باره محصول و یا خدمت آن ، از طریق روشهای کنترلی مطلع می گردد .

ما قصد داریم تا با رساندن اطلاعاتی درست و توضیحاتی دقیق در خصوص فضاهای تبلیغاتی داخل هواپیما ، قطار و فرودگاه ها این امکان را برای انواع ، شرکت ها ، هتل ها ، بانک و …  که  محصولات و خدمات با کیفیتی را به مشتریان ارائه می نمایند مهیا نماییم تا آنان بتوانند محصولات و خدمات خود را در این فضاهای به شدت لوکس تبلیغ نمایند.

شما می توانید با کلیک بر روی هر یک از شرکت های هوایی و ریلی و همچنین نام فرودگاهای مدنظر خود با فضاهای تبلیغاتی ، قیمت ها و روش های تبلیغاتی آنها  آشنا گردیده و از طریق شماره تماس موجود در سایت با کارشناسان سازمان تبلیغات هوایی و ریلی کشور در تمامی ساعات شبانه روز جهت مشاوره و ابجاد سفارش ارتباط برفرار فرمایید.

وبلاگ – وبلاگ

تبلیغات در هواپیماها : 

iran-air-logo شرکت هواپیمایی ماهان شرکت هواپیمایی کارون شرکت هواپیمایی آسمان شرکت هواپیمایی کاسپین شرکت هواپیمایی سپهران
تبلیغات هواپیمایی تابان شرکت هواپیمایی وارش شرکت هواپیمایی زاگرس شرکت هواپیمایی فلای پرشیا
شرکت هواپیمایی فشم

تبلیغات در فرودگاه ها : 

فرودگاه مهرآباد فرودگاه شیراز فرودگاه البرز فرودگاه کیش فرودگاه قشم فرودگاه ساری
فرودگاه اصفهان فرودگاه رشت فرودگاه اردبیل فرودگاه ارومیه فرودگاه اراک زاهدان
فرودگاه بندرعباس فرودگاه بجنورد فرودگاه ایلام فرودگاه کاشان فرودگاه اهواز فرودگاه سمنان
فرودگاه خرم آباد فرودگاه چابهار فرودگاه بیرجند فرودگاه شهرکرد فرودگاه سنندج فرودگاه گرگان
فرودگاه زنجان فرودگاه کرمان فرودگاه کرمانشاه فرودگاه یاسوج فرودگاه لارستان
فرودگاه همدان فرودگاه آبادان فرودگاه ماهشهر فرودگاه یزد تبلیغات در فرودگاه