تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان

تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان

تبلیغات فرودگاهی چگونه است؟   تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان

تبلیغات در فرودگاه

فرودگاه ها مکان هایی هستند که، تبلیغات در آن فضای وسیع یکی از موثرترین و مطمئن ترین رسانه های تبلیغاتی است. در چنین فضایی، مزایای تبلیغات تضمین شده است و شرکت ها میتوانند با خیال راحت به معرفی محصولات خود بپردازند. این نه تنها به دلیل دسترسی عظیم (بین المللی)، بلکه به دلیل تعداد بی شماری از دریافت کنندگان و مشاهده کنندگان تبلیغات جذاب و جالب توجه هستند، است. امکان دارد به دلیل تفاوت در امکانات فرودگاه ها بعضی از موارد در تبلیغات موثر و متفاوت باشد ولی مطمئنا نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت.

افراد قبل یا بعد از سفر با هواپیما در فضای داخلی فرودگاه یا نشسته و استراحت میکنند یا اینکه در حال رفت و آمد هستند و این تبلیغات و بنر ها در دیدرس و جلوی چشم آنهاست و توجه آنها را جلب میکند و این میتواند بازاریابی خوبی برای صاحبان محصولات باشد.

در فرودگاه ها، مردم هیجان زده و مثبت هستند و پیام های تبلیغاتی نمایش داده شده بخشی از سفر آنها می شود. در سرتاسر جهان، تبلیغات در فرودگاه ها در صدر همه معیارها قرار دارد: از نظر دسترسی، تعداد گیرندگان، باز بودن نسبت به پیام های تبلیغاتی ارائه شده ، در حد و اندازه های بزرگ و شیک و در محیط کاملا اجتماعی و خاص.

در فرودگاه ها به دلیل تجمع زیاد افراد و انتظار برای پرواز و حتی انتظار افرادی که به انتظار مسافران هستند در فضای داخلی میتوان تبلیغات گسترده انجام داد و توجه کامل افراد را کسب کرد. پیشنهاد رسانه های فرودگاهی شامل رسانه هایی مانند صفحه نمایش چند رسانه ای، بیلبورد، قاب روی تسمه چمدان،  تبلیغات کف، کمپین های تبلیغاتی (نمایشگر)، چرخ دستی های بسته بندی، تبلیغات در مطبوعات فرودگاه است.

فرودگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب های تبلیغاتی را ارائه می دهند. به‌عنوان بهترین روش، توصیه می‌کنیم حداقل سه بار در طول سفر از طریق دو قالب بزرگ با تأثیرگذاری بالاتر که با چند آگهی تبلیغاتی با فرمت کوچک‌تر تکمیل شده‌اند، سعی کنید حداقل سه بار در طول سفر با مخاطبان خود برخورد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره از مقاله “ تبلیغات در فرودگاه ها ” دیدن فرمایید.   تبلیغات فرودگاهی  تبلیغات فرودگاهی  تبلیغات فرودگاهی

نقاط تاثیرگذار و متفاوت برای تبلیغات فرودگاهی

فرودگاه کرمان

اثر فضای تبلیغاتی مناسب

با توجه به این نکته محیط های مناسبی برای تبلیغات در فرودگاه وجود دارد مانند فضای باز یا بسته که منظور از فضای بسته و فضای داخل سالن می باشد منظور از فضای باز محیط اطراف فرودگاه و خیابان های اطراف آن و پارکینگ خودرو است .

در محیط باز تابلوهایی که قرار می گیرند نسبت به داخل سالن متفاوت است. تابلوهایی که در محیط بیرون قرار می گیرند از نظر مقاوم بودن و روشنایی و اندازه و سایز تفاوت زیادی با تابلوهای داخل سالن دارند تابلوهای محیط باز از نظر روشنایی برای دیده شدن در هنگام شب باید به خوبی طراحی و اجرا شود. تابلو ها و استند هایی که در محیط فرودگاه ها استفاده می‌شوند باید جذاب و خلاقانه باشد تا مخاطب را جذب کرده و موفقیت کسب کند.

ویژگی های تبلیغات فرودگاهی

 • شخصیت برجسته رسانه برای معرفی کردن برند
 • معرفی برند و کالا به تعداد زیاد و خاص جامعه
 • گزینش مخاطبین مخصوص جامعه
 • معرفی توانمندی ها به مهمانان خارجی
 • معرفی خدمات به صاحبان شغل های مهم
 • اعتبار خاص و ویژه برند یا کالا

تبلیغات در فرودگاه ها برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟            تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان

مسافرت های هوایی در ایران معمولا توسط افراد متوسط رو به بالای جامعه صورت می گیرد. به همین دلیل هم در فرودگاه ها شاهد حضور قشر پر درآمد یا همان دهک های بالای جامعه هستیم. که این موضوع برای تبلیغ در فرودگاه بسیار مهم است. به همین دلیل تبلیغ خدمات و محصولاتی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند که متناسب با سطح زندگی این افراد باشند.

قشر دیگری که عموما با هواپیما سفر می کنند مدیران و صاحبان کسب و کار ها هستند که برای مسافرت های بین شهری و خارج از کشور خود از هواپیما استفاده می کنند ، این گونه افراد عموما به تبلیغات مربوط به فناوری های جدید توجه بیشتری می کنند. در واقع تبلیغات در فرودگاه ها برای کسب و کارهایی که وسیله و یا نرم افزار جدیدی برای عرضه به کسب و کارها دارند می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مخاطبان تبلیغات فرودگاهی چه کسانی هستند و دسته بندی های برند برتر کدامند؟

تبلیغات فرودگاهی می تواند یک گزینه عالی برای تبلیغ کنندگانی باشد که می خواهند به مخاطبان متنوعی دست یابند. اغلب این فرض وجود دارد که افرادی که می توانند به این روش سفر کنند، ثروتمندتر هستند، بنابراین ایده پشت تبلیغات آنها را متقاعد می کند که از آنجایی که قبلاً در فرودگاه هستند و برای پرواز خود پول خرج کرده اند، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرند. پول خود را خرج می کنند؟ این امر فرودگاه ها را به مکانی عالی برای تولید کنندگان کالاهای لوکس برای تبلیغ کالاهای خود تبدیل می کند.

در اینجا برخی از مخاطبان برتر برای تبلیغات فرودگاهی و دسته بندی هایی که معمولا آنها را هدف قرار می دهند، آورده شده است :  تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان

 • مسافران تجاری: تبلیغ‌کنندگان فناوری اغلب مسافران تجاری را در مراکز فرودگاهی بزرگ هدف قرار می‌دهند، زیرا تصور می‌شود کسانی که برای تجارت سفر می‌کنند تصمیم‌گیرندگان سازمانی هستند.
 • مسافران اوقات فراغت: کسانی که برای تعطیلات یا اوقات فراغت سفر می کنند ممکن است به محصولات و خدمات مرتبط با سفر مانند هتل ها، ماشین های کرایه ای، سرگرمی ها و فعالیت های گردشگری علاقه مند باشند.
 • مسافران بین المللی: فرودگاه ها اغلب مراکزی برای سفرهای بین المللی با مسافرانی از طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند. تبلیغ‌کنندگانی که مسافران بین‌المللی را هدف قرار می‌دهند یا در بازارهای بین‌المللی تبلیغ می‌کنند، ممکن است لازم باشد هنگام ایجاد تبلیغات، تفاوت‌های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند.

امکانات و موقعیت فرودگاه کرمان چگونه است؟  تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان 

 

کرمان یکی از بهترین و پرطرفدارترین شهرهای گردشگری ایران است و یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های هوایی کشور را در خود جای داده است. فرودگاه بین‌المللی کرمان در تمامی طول سال پذیرای مسافران داخلی و خارجی است که با خرید بلیط هواپیما به این شهر سفر کرده‌اند.
کرمان بزرگترین استان کشور است و در قسمت جنوب شرقی ایران قرار گرفته است. استان کرمان ۱۱ درصد از وسعت کل کشور را به خود اختصاص داده است. در این شهر بیش از ۶۰۰ اثر ملی و ۵ اثر جهانی یونسکو ثبت شده است. می‌توان گفت کرمان شهری غنی از آثار تاریخی، باستانی و طبیعی است.

استان کرمان دارای فرودگاه‌هایی در شهرستان‌های بم، سیرجان، رفسنجان و جیرفت است. با این حال بزرگ‌ترین و مهم‌ترین فرودگاه این استان در شهر کرمان واقع شده است.
این فرودگاه از مراکز مهم حمل و نقل هوایی در کشور ایران است که به طور میانگین ۱۱۶ پرواز خارجی و داخلی در طول هفته در آن صورت می‌گیرد.
اگر قصد سفر به کرمان از طریق هواپیما و تور کرمان را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
در این مقاله به معرفی فرودگاه کرمان و بررسی ویژگی‌های آن خواهیم پرداخت. شناختن فرودگاه مقصد در سفرهایی که با هواپیما صورت می‌گیرد موضوع بسیار مهمی است.

 

تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان چگونه است؟تعرفه تبلیغات کرمان

یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی برای شرکت ها ، بانک ها ، هتل ها ، بیمارستانهای فعال در توریست سلامت و… فضای زمینی فرودگاه های کشور می باشد . فضای زمینی فرودگاه ها به فضاهایی غیر از بیلبوردها ، استندها و مانیتورها گفته میشود که تبلیغ کنندگان می توانند بصورت دوره ای متراژی از زمین ترمینال های فرودگاه ها را جهت ایجاد غرفه های معرفی محصولات و خدمات خود اجاره کرده و سازه ی غرفه ای خود را احداث نمایند.

این فضا با توجه به وجود گسترده مردم می تواند یکی از بهترین نمایشگاهای دوره ای برای انواع شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات و محصولات باشد. این غرفه ها با ارائه چهره آن سازمان میتواند در فضای شلوغ فرودگاه محصولات خود را به فروش خوبی برساند.

امکانات فرودگاه

فرودگاه‌ بین‌المللی اهواز مثال تمام فرودگاه‌های بین‌المللی امکانات رفاهی متعددی به مسافران ارائه می‌دهد تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند. از جمله امکانات فرودگاه بین‌المللی اهواز می‌توان به غرفه‌های تجاری، رستوران، مراکز خرید، بخش اشیاء گمشده، بخش امانت بار، سرویس بهداشتی، سرویس تاکسی، پارکینگ شبانه‌روزی و خدمات پزشکی و درمانی اشاره کرد. که میتوان در هر یک از این خدمات محصول خود را معرفی کرد.

غرفه‌های تجاری

در فرودگاه بین‌المللی اهواز، غرفه‌های تجاری مثل سوپرمارکت، فروشگاه پوشاک و سوغاتی به همراه رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بسته‌بندی بار و تحویل امانات

شرکت‌های باربری در فرودگاه بین‌المللی اهواز، شرکت‌های ماهان، راه ابریشم، ایران ایر و کارون هستند که وظیفه حمل و نقل بسته‌های هوایی را به مقاصد مختلف بر عهده دارند.

شعب بانک

در ترمینال داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز، شعبه بانک ملی وجود دارد که در ساعات اداری برای خدمت‌رسانی و ارائه خدمات ارزی به مسافرین پروازهای خارجی فعال و در دسترس است.

در زیر تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان را برای شما آورده ایم :  تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان

تعرفه تبلیغاتی در کرمان

کلام پایانی 

تبلیغات در فرودگاه ها مکانی عالی برای تبلیغ شرکت شما در سطح ملی و بین المللی است. ساختار کانال تبلیغاتی اجازه می دهد تا به یک گیرنده خاص دسترسی پیدا کنید، یعنی افرادی که علایق آنها حول سفر و گردشگری متمرکز است. با این وجود، افراد با سنین مختلف، موقعیت اجتماعی و حرفه های مختلف در سالن عزیمت حضور دارند، از این رو پیام ممکن است به همان اندازه متنوع باشد و جذابیت پیام برای افراد مختلف جالب توجه باشد.

سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت امیرزادگان با انجام تبلیغات در فضاهای مناسب و به صورت لاکچری و شیک این امکان را برای خواستاران فضاهای تبلیغاتی شیک و زیبا فراهم نموده است تا برای معرفی و تبلیغ محصولات ، خدمات و … خود بهترین راه و راحت ترین روش را انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه نخست ما دیدن کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان تعرفه تبلیغات در فرودگاه کرمان

تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان

تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان

تبلیغات فرودگاهی چگونه است؟   تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان

تبلیغات در فرودگاه

فرودگاه ها مکان هایی هستند که، تبلیغات در آن فضای وسیع یکی از موثرترین و مطمئن ترین رسانه های تبلیغاتی است. در چنین فضایی، مزایای تبلیغات تضمین شده است و شرکت ها میتوانند با خیال راحت به معرفی محصولات خود بپردازند. این نه تنها به دلیل دسترسی عظیم (بین المللی)، بلکه به دلیل تعداد بی شماری از دریافت کنندگان و مشاهده کنندگان تبلیغات جذاب و جالب توجه هستند، است. امکان دارد به دلیل تفاوت در امکانات فرودگاه ها بعضی از موارد در تبلیغات موثر و متفاوت باشد ولی مطمئنا نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت.

افراد قبل یا بعد از سفر با هواپیما در فضای داخلی فرودگاه یا نشسته و استراحت میکنند یا اینکه در حال رفت و آمد هستند و این تبلیغات و بنر ها در دیدرس و جلوی چشم آنهاست و توجه آنها را جلب میکند و این میتواند بازاریابی خوبی برای صاحبان محصولات باشد.

در فرودگاه ها، مردم هیجان زده و مثبت هستند و پیام های تبلیغاتی نمایش داده شده بخشی از سفر آنها می شود. در سرتاسر جهان، تبلیغات در فرودگاه ها در صدر همه معیارها قرار دارد: از نظر دسترسی، تعداد گیرندگان، باز بودن نسبت به پیام های تبلیغاتی ارائه شده ، در حد و اندازه های بزرگ و شیک و در محیط کاملا اجتماعی و خاص.

در فرودگاه ها به دلیل تجمع زیاد افراد و انتظار برای پرواز و حتی انتظار افرادی که به انتظار مسافران هستند در فضای داخلی میتوان تبلیغات گسترده انجام داد و توجه کامل افراد را کسب کرد. پیشنهاد رسانه های فرودگاهی شامل رسانه هایی مانند صفحه نمایش چند رسانه ای، بیلبورد، قاب روی تسمه چمدان،  تبلیغات کف، کمپین های تبلیغاتی (نمایشگر)، چرخ دستی های بسته بندی، تبلیغات در مطبوعات فرودگاه است.

فرودگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب های تبلیغاتی را ارائه می دهند. به‌عنوان بهترین روش، توصیه می‌کنیم حداقل سه بار در طول سفر از طریق دو قالب بزرگ با تأثیرگذاری بالاتر که با چند آگهی تبلیغاتی با فرمت کوچک‌تر تکمیل شده‌اند، سعی کنید حداقل سه بار در طول سفر با مخاطبان خود برخورد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره از مقاله “ تبلیغات در فرودگاه ها ” دیدن فرمایید.   تبلیغات فرودگاهی  تبلیغات فرودگاهی  تبلیغات فرودگاهی

نقاط تاثیرگذار و متفاوت برای تبلیغات فرودگاهی

عکس فرودگاه زنجان

اثر فضای تبلیغاتی مناسب

با توجه به این نکته محیط های مناسبی برای تبلیغات در فرودگاه وجود دارد مانند فضای باز یا بسته که منظور از فضای بسته و فضای داخل سالن می باشد منظور از فضای باز محیط اطراف فرودگاه و خیابان های اطراف آن و پارکینگ خودرو است .

در محیط باز تابلوهایی که قرار می گیرند نسبت به داخل سالن متفاوت است. تابلوهایی که در محیط بیرون قرار می گیرند از نظر مقاوم بودن و روشنایی و اندازه و سایز تفاوت زیادی با تابلوهای داخل سالن دارند تابلوهای محیط باز از نظر روشنایی برای دیده شدن در هنگام شب باید به خوبی طراحی و اجرا شود. تابلو ها و استند هایی که در محیط فرودگاه ها استفاده می‌شوند باید جذاب و خلاقانه باشد تا مخاطب را جذب کرده و موفقیت کسب کند.

ویژگی های تبلیغات فرودگاهی

 • شخصیت برجسته رسانه برای معرفی کردن برند
 • معرفی برند و کالا به تعداد زیاد و خاص جامعه
 • گزینش مخاطبین مخصوص جامعه
 • معرفی توانمندی ها به مهمانان خارجی
 • معرفی خدمات به صاحبان شغل های مهم
 • اعتبار خاص و ویژه برند یا کالا

تبلیغات در فرودگاه ها برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟              تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان

مسافرت های هوایی در ایران معمولا توسط افراد متوسط رو به بالای جامعه صورت می گیرد. به همین دلیل هم در فرودگاه ها شاهد حضور قشر پر درآمد یا همان دهک های بالای جامعه هستیم. که این موضوع برای تبلیغ در فرودگاه بسیار مهم است. به همین دلیل تبلیغ خدمات و محصولاتی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند که متناسب با سطح زندگی این افراد باشند.

قشر دیگری که عموما با هواپیما سفر می کنند مدیران و صاحبان کسب و کار ها هستند که برای مسافرت های بین شهری و خارج از کشور خود از هواپیما استفاده می کنند ، این گونه افراد عموما به تبلیغات مربوط به فناوری های جدید توجه بیشتری می کنند. در واقع تبلیغات در فرودگاه ها برای کسب و کارهایی که وسیله و یا نرم افزار جدیدی برای عرضه به کسب و کارها دارند می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مخاطبان تبلیغات فرودگاهی چه کسانی هستند و دسته بندی های برند برتر کدامند؟

تبلیغات فرودگاهی می تواند یک گزینه عالی برای تبلیغ کنندگانی باشد که می خواهند به مخاطبان متنوعی دست یابند. اغلب این فرض وجود دارد که افرادی که می توانند به این روش سفر کنند، ثروتمندتر هستند، بنابراین ایده پشت تبلیغات آنها را متقاعد می کند که از آنجایی که قبلاً در فرودگاه هستند و برای پرواز خود پول خرج کرده اند، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرند. پول خود را خرج می کنند؟ این امر فرودگاه ها را به مکانی عالی برای تولید کنندگان کالاهای لوکس برای تبلیغ کالاهای خود تبدیل می کند.

در اینجا برخی از مخاطبان برتر برای تبلیغات فرودگاهی و دسته بندی هایی که معمولا آنها را هدف قرار می دهند، آورده شده است : 

 • مسافران تجاری: تبلیغ‌کنندگان فناوری اغلب مسافران تجاری را در مراکز فرودگاهی بزرگ هدف قرار می‌دهند، زیرا تصور می‌شود کسانی که برای تجارت سفر می‌کنند تصمیم‌گیرندگان سازمانی هستند.
 • مسافران اوقات فراغت: کسانی که برای تعطیلات یا اوقات فراغت سفر می کنند ممکن است به محصولات و خدمات مرتبط با سفر مانند هتل ها، ماشین های کرایه ای، سرگرمی ها و فعالیت های گردشگری علاقه مند باشند.
 • مسافران بین المللی: فرودگاه ها اغلب مراکزی برای سفرهای بین المللی با مسافرانی از طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند. تبلیغ‌کنندگانی که مسافران بین‌المللی را هدف قرار می‌دهند یا در بازارهای بین‌المللی تبلیغ می‌کنند، ممکن است لازم باشد هنگام ایجاد تبلیغات، تفاوت‌های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند.

امکانات و موقعیت فرودگاه زنجان چگونه است؟

فرودگاه زنجان تنها فرودگاه داخلی استان زنجان و در عین حال یکی از مرزهای هوائی کشور محسوب می‌شود. طبق آمار، در سال ۲۰۱۶ میلادی ۱۸۶ نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و ۱۱,۴۶۳ کیلوگرم بار و ۸۶,۶۳۳ نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند. در حال حاضر، پروازهای داخلی فرودگاه زنجان در مسیرهای کیش-زنجان-کیش و مشهد-زنجان-مشهد و پروازهای خارجی آن به مقصد کشور عربستان (حج عمره و تمتع) انجام می‌شوند.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان چگونه است؟تعرفه تبلیغات زنجان

یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی برای شرکت ها ، بانک ها ، هتل ها ، بیمارستانهای فعال در توریست سلامت و… فضای زمینی فرودگاه های کشور می باشد . فضای زمینی فرودگاه ها به فضاهایی غیر از بیلبوردها ، استندها و مانیتورها گفته میشود که تبلیغ کنندگان می توانند بصورت دوره ای متراژی از زمین ترمینال های فرودگاه ها را جهت ایجاد غرفه های معرفی محصولات و خدمات خود اجاره کرده و سازه ی غرفه ای خود را احداث نمایند.

این فضا با توجه به وجود گسترده مردم می تواند یکی از بهترین نمایشگاهای دوره ای برای انواع شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات و محصولات باشد. این غرفه ها با ارائه چهره آن سازمان میتواند در فضای شلوغ فرودگاه محصولات خود را به فروش خوبی برساند.

امکانات فرودگاه

فرودگاه‌ بین‌المللی اهواز مثال تمام فرودگاه‌های بین‌المللی امکانات رفاهی متعددی به مسافران ارائه می‌دهد تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند. از جمله امکانات فرودگاه بین‌المللی اهواز می‌توان به غرفه‌های تجاری، رستوران، مراکز خرید، بخش اشیاء گمشده، بخش امانت بار، سرویس بهداشتی، سرویس تاکسی، پارکینگ شبانه‌روزی و خدمات پزشکی و درمانی اشاره کرد. که میتوان در هر یک از این خدمات محصول خود را معرفی کرد.

غرفه‌های تجاری

در فرودگاه بین‌المللی اهواز، غرفه‌های تجاری مثل سوپرمارکت، فروشگاه پوشاک و سوغاتی به همراه رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بسته‌بندی بار و تحویل امانات

شرکت‌های باربری در فرودگاه بین‌المللی اهواز، شرکت‌های ماهان، راه ابریشم، ایران ایر و کارون هستند که وظیفه حمل و نقل بسته‌های هوایی را به مقاصد مختلف بر عهده دارند.

شعب بانک

در ترمینال داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز، شعبه بانک ملی وجود دارد که در ساعات اداری برای خدمت‌رسانی و ارائه خدمات ارزی به مسافرین پروازهای خارجی فعال و در دسترس است.

در زیر تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان را برای شما آورده ایم :  تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان

تعرفه زنجان تبلیغات

کلام پایانی 

تبلیغات در فرودگاه ها مکانی عالی برای تبلیغ شرکت شما در سطح ملی و بین المللی است. ساختار کانال تبلیغاتی اجازه می دهد تا به یک گیرنده خاص دسترسی پیدا کنید، یعنی افرادی که علایق آنها حول سفر و گردشگری متمرکز است. با این وجود، افراد با سنین مختلف، موقعیت اجتماعی و حرفه های مختلف در سالن عزیمت حضور دارند، از این رو پیام ممکن است به همان اندازه متنوع باشد و جذابیت پیام برای افراد مختلف جالب توجه باشد.

سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت امیرزادگان با انجام تبلیغات در فضاهای مناسب و به صورت لاکچری و شیک این امکان را برای خواستاران فضاهای تبلیغاتی شیک و زیبا فراهم نموده است تا برای معرفی و تبلیغ محصولات ، خدمات و … خود بهترین راه و راحت ترین روش را انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه نخست ما دیدن کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان  تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان  تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان تعرفه تبلیغات در فرودگاه زنجان

تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان

تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان

تبلیغات فرودگاهی چگونه است؟   تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان

تبلیغات در فرودگاه

فرودگاه ها مکان هایی هستند که، تبلیغات در آن فضای وسیع یکی از موثرترین و مطمئن ترین رسانه های تبلیغاتی است. در چنین فضایی، مزایای تبلیغات تضمین شده است و شرکت ها میتوانند با خیال راحت به معرفی محصولات خود بپردازند. این نه تنها به دلیل دسترسی عظیم (بین المللی)، بلکه به دلیل تعداد بی شماری از دریافت کنندگان و مشاهده کنندگان تبلیغات جذاب و جالب توجه هستند، است. امکان دارد به دلیل تفاوت در امکانات فرودگاه ها بعضی از موارد در تبلیغات موثر و متفاوت باشد ولی مطمئنا نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت.

افراد قبل یا بعد از سفر با هواپیما در فضای داخلی فرودگاه یا نشسته و استراحت میکنند یا اینکه در حال رفت و آمد هستند و این تبلیغات و بنر ها در دیدرس و جلوی چشم آنهاست و توجه آنها را جلب میکند و این میتواند بازاریابی خوبی برای صاحبان محصولات باشد.

در فرودگاه ها، مردم هیجان زده و مثبت هستند و پیام های تبلیغاتی نمایش داده شده بخشی از سفر آنها می شود. در سرتاسر جهان، تبلیغات در فرودگاه ها در صدر همه معیارها قرار دارد: از نظر دسترسی، تعداد گیرندگان، باز بودن نسبت به پیام های تبلیغاتی ارائه شده ، در حد و اندازه های بزرگ و شیک و در محیط کاملا اجتماعی و خاص.

در فرودگاه ها به دلیل تجمع زیاد افراد و انتظار برای پرواز و حتی انتظار افرادی که به انتظار مسافران هستند در فضای داخلی میتوان تبلیغات گسترده انجام داد و توجه کامل افراد را کسب کرد. پیشنهاد رسانه های فرودگاهی شامل رسانه هایی مانند صفحه نمایش چند رسانه ای، بیلبورد، قاب روی تسمه چمدان،  تبلیغات کف، کمپین های تبلیغاتی (نمایشگر)، چرخ دستی های بسته بندی، تبلیغات در مطبوعات فرودگاه است.

فرودگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب های تبلیغاتی را ارائه می دهند. به‌عنوان بهترین روش، توصیه می‌کنیم حداقل سه بار در طول سفر از طریق دو قالب بزرگ با تأثیرگذاری بالاتر که با چند آگهی تبلیغاتی با فرمت کوچک‌تر تکمیل شده‌اند، سعی کنید حداقل سه بار در طول سفر با مخاطبان خود برخورد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره از مقاله “ تبلیغات در فرودگاه ها ” دیدن فرمایید.   تبلیغات فرودگاهی  تبلیغات فرودگاهی  تبلیغات فرودگاهی

نقاط تاثیرگذار و متفاوت برای تبلیغات فرودگاهی

فرودگاه گرگان 1

اثر فضای تبلیغاتی مناسب

با توجه به این نکته محیط های مناسبی برای تبلیغات در فرودگاه وجود دارد مانند فضای باز یا بسته که منظور از فضای بسته و فضای داخل سالن می باشد منظور از فضای باز محیط اطراف فرودگاه و خیابان های اطراف آن و پارکینگ خودرو است .

در محیط باز تابلوهایی که قرار می گیرند نسبت به داخل سالن متفاوت است. تابلوهایی که در محیط بیرون قرار می گیرند از نظر مقاوم بودن و روشنایی و اندازه و سایز تفاوت زیادی با تابلوهای داخل سالن دارند تابلوهای محیط باز از نظر روشنایی برای دیده شدن در هنگام شب باید به خوبی طراحی و اجرا شود. تابلو ها و استند هایی که در محیط فرودگاه ها استفاده می‌شوند باید جذاب و خلاقانه باشد تا مخاطب را جذب کرده و موفقیت کسب کند.

ویژگی های تبلیغات فرودگاهی

 • شخصیت برجسته رسانه برای معرفی کردن برند
 • معرفی برند و کالا به تعداد زیاد و خاص جامعه
 • گزینش مخاطبین مخصوص جامعه
 • معرفی توانمندی ها به مهمانان خارجی
 • معرفی خدمات به صاحبان شغل های مهم
 • اعتبار خاص و ویژه برند یا کالا

تبلیغات در فرودگاه ها برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟              تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان

مسافرت های هوایی در ایران معمولا توسط افراد متوسط رو به بالای جامعه صورت می گیرد. به همین دلیل هم در فرودگاه ها شاهد حضور قشر پر درآمد یا همان دهک های بالای جامعه هستیم. که این موضوع برای تبلیغ در فرودگاه بسیار مهم است. به همین دلیل تبلیغ خدمات و محصولاتی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند که متناسب با سطح زندگی این افراد باشند.

قشر دیگری که عموما با هواپیما سفر می کنند مدیران و صاحبان کسب و کار ها هستند که برای مسافرت های بین شهری و خارج از کشور خود از هواپیما استفاده می کنند ، این گونه افراد عموما به تبلیغات مربوط به فناوری های جدید توجه بیشتری می کنند. در واقع تبلیغات در فرودگاه ها برای کسب و کارهایی که وسیله و یا نرم افزار جدیدی برای عرضه به کسب و کارها دارند می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مخاطبان تبلیغات فرودگاهی چه کسانی هستند و دسته بندی های برند برتر کدامند؟

تبلیغات فرودگاهی می تواند یک گزینه عالی برای تبلیغ کنندگانی باشد که می خواهند به مخاطبان متنوعی دست یابند. اغلب این فرض وجود دارد که افرادی که می توانند به این روش سفر کنند، ثروتمندتر هستند، بنابراین ایده پشت تبلیغات آنها را متقاعد می کند که از آنجایی که قبلاً در فرودگاه هستند و برای پرواز خود پول خرج کرده اند، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرند. پول خود را خرج می کنند؟ این امر فرودگاه ها را به مکانی عالی برای تولید کنندگان کالاهای لوکس برای تبلیغ کالاهای خود تبدیل می کند.

در اینجا برخی از مخاطبان برتر برای تبلیغات فرودگاهی و دسته بندی هایی که معمولا آنها را هدف قرار می دهند، آورده شده است : 

 • مسافران تجاری: تبلیغ‌کنندگان فناوری اغلب مسافران تجاری را در مراکز فرودگاهی بزرگ هدف قرار می‌دهند، زیرا تصور می‌شود کسانی که برای تجارت سفر می‌کنند تصمیم‌گیرندگان سازمانی هستند.
 • مسافران اوقات فراغت: کسانی که برای تعطیلات یا اوقات فراغت سفر می کنند ممکن است به محصولات و خدمات مرتبط با سفر مانند هتل ها، ماشین های کرایه ای، سرگرمی ها و فعالیت های گردشگری علاقه مند باشند.
 • مسافران بین المللی: فرودگاه ها اغلب مراکزی برای سفرهای بین المللی با مسافرانی از طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند. تبلیغ‌کنندگانی که مسافران بین‌المللی را هدف قرار می‌دهند یا در بازارهای بین‌المللی تبلیغ می‌کنند، ممکن است لازم باشد هنگام ایجاد تبلیغات، تفاوت‌های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند.

امکانات و موقعیت فرودگاه گرگان چگونه است؟

فرودگاه گرگان 2

فرودگاه بین‌المللی گرگان فرودگاهی در کشور ایران است که در بین شهرهای گرگان (مرکز استان گلستان) و آق قلا قرار دارد. این فرودگاه بین‌المللی است و پروازهای حجاج گلستانی نیز از این فرودگاه صورت می‌گیرد. فرودگاه گرگان از نظر تعداد پرواز و جابجایی مسافر در رتبه هجدهم فرودگاه‌های کشور قرار دارد و از فرودگاه‌های بزرگ شمال کشور بشمار می‌رود.

پایانه فرودگاه گرگان به‌دلیل انجام پروازهای حجاج دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند شعبه‌‌های بانکی، رستوران‌ها و کافه‌‌ها، اتاق مادر و کودک، اینترنت رایگان و خدمات ویژه افراد توانخواه است.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان چگونه است؟تبلیغات فرودگاهی گرگان

یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی برای شرکت ها ، بانک ها ، هتل ها ، بیمارستانهای فعال در توریست سلامت و… فضای زمینی فرودگاه های کشور می باشد . فضای زمینی فرودگاه ها به فضاهایی غیر از بیلبوردها ، استندها و مانیتورها گفته میشود که تبلیغ کنندگان می توانند بصورت دوره ای متراژی از زمین ترمینال های فرودگاه ها را جهت ایجاد غرفه های معرفی محصولات و خدمات خود اجاره کرده و سازه ی غرفه ای خود را احداث نمایند.

این فضا با توجه به وجود گسترده مردم می تواند یکی از بهترین نمایشگاهای دوره ای برای انواع شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات و محصولات باشد. این غرفه ها با ارائه چهره آن سازمان میتواند در فضای شلوغ فرودگاه محصولات خود را به فروش خوبی برساند.

امکانات فرودگاه

فرودگاه‌ بین‌المللی اهواز مثال تمام فرودگاه‌های بین‌المللی امکانات رفاهی متعددی به مسافران ارائه می‌دهد تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند. از جمله امکانات فرودگاه بین‌المللی اهواز می‌توان به غرفه‌های تجاری، رستوران، مراکز خرید، بخش اشیاء گمشده، بخش امانت بار، سرویس بهداشتی، سرویس تاکسی، پارکینگ شبانه‌روزی و خدمات پزشکی و درمانی اشاره کرد. که میتوان در هر یک از این خدمات محصول خود را معرفی کرد.

غرفه‌های تجاری

در فرودگاه بین‌المللی اهواز، غرفه‌های تجاری مثل سوپرمارکت، فروشگاه پوشاک و سوغاتی به همراه رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بسته‌بندی بار و تحویل امانات

شرکت‌های باربری در فرودگاه بین‌المللی اهواز، شرکت‌های ماهان، راه ابریشم، ایران ایر و کارون هستند که وظیفه حمل و نقل بسته‌های هوایی را به مقاصد مختلف بر عهده دارند.

شعب بانک

در ترمینال داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز، شعبه بانک ملی وجود دارد که در ساعات اداری برای خدمت‌رسانی و ارائه خدمات ارزی به مسافرین پروازهای خارجی فعال و در دسترس است.

در زیر تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان را برای شما آورده ایم : تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان

تعرفه فرودگاه گرگان

کلام پایانی 

تبلیغات در فرودگاه ها مکانی عالی برای تبلیغ شرکت شما در سطح ملی و بین المللی است. ساختار کانال تبلیغاتی اجازه می دهد تا به یک گیرنده خاص دسترسی پیدا کنید، یعنی افرادی که علایق آنها حول سفر و گردشگری متمرکز است. با این وجود، افراد با سنین مختلف، موقعیت اجتماعی و حرفه های مختلف در سالن عزیمت حضور دارند، از این رو پیام ممکن است به همان اندازه متنوع باشد و جذابیت پیام برای افراد مختلف جالب توجه باشد.

سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت امیرزادگان با انجام تبلیغات در فضاهای مناسب و به صورت لاکچری و شیک این امکان را برای خواستاران فضاهای تبلیغاتی شیک و زیبا فراهم نموده است تا برای معرفی و تبلیغ محصولات ، خدمات و … خود بهترین راه و راحت ترین روش را انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه نخست ما دیدن کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان

تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج

تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج

تبلیغات فرودگاهی چگونه است؟   تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج

تبلیغات در فرودگاه

فرودگاه ها مکان هایی هستند که، تبلیغات در آن فضای وسیع یکی از موثرترین و مطمئن ترین رسانه های تبلیغاتی است. در چنین فضایی، مزایای تبلیغات تضمین شده است و شرکت ها میتوانند با خیال راحت به معرفی محصولات خود بپردازند. این نه تنها به دلیل دسترسی عظیم (بین المللی)، بلکه به دلیل تعداد بی شماری از دریافت کنندگان و مشاهده کنندگان تبلیغات جذاب و جالب توجه هستند، است. امکان دارد به دلیل تفاوت در امکانات فرودگاه ها بعضی از موارد در تبلیغات موثر و متفاوت باشد ولی مطمئنا نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت.

افراد قبل یا بعد از سفر با هواپیما در فضای داخلی فرودگاه یا نشسته و استراحت میکنند یا اینکه در حال رفت و آمد هستند و این تبلیغات و بنر ها در دیدرس و جلوی چشم آنهاست و توجه آنها را جلب میکند و این میتواند بازاریابی خوبی برای صاحبان محصولات باشد.

در فرودگاه ها، مردم هیجان زده و مثبت هستند و پیام های تبلیغاتی نمایش داده شده بخشی از سفر آنها می شود. در سرتاسر جهان، تبلیغات در فرودگاه ها در صدر همه معیارها قرار دارد: از نظر دسترسی، تعداد گیرندگان، باز بودن نسبت به پیام های تبلیغاتی ارائه شده ، در حد و اندازه های بزرگ و شیک و در محیط کاملا اجتماعی و خاص.

در فرودگاه ها به دلیل تجمع زیاد افراد و انتظار برای پرواز و حتی انتظار افرادی که به انتظار مسافران هستند در فضای داخلی میتوان تبلیغات گسترده انجام داد و توجه کامل افراد را کسب کرد. پیشنهاد رسانه های فرودگاهی شامل رسانه هایی مانند صفحه نمایش چند رسانه ای، بیلبورد، قاب روی تسمه چمدان،  تبلیغات کف، کمپین های تبلیغاتی (نمایشگر)، چرخ دستی های بسته بندی، تبلیغات در مطبوعات فرودگاه است.

فرودگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب های تبلیغاتی را ارائه می دهند. به‌عنوان بهترین روش، توصیه می‌کنیم حداقل سه بار در طول سفر از طریق دو قالب بزرگ با تأثیرگذاری بالاتر که با چند آگهی تبلیغاتی با فرمت کوچک‌تر تکمیل شده‌اند، سعی کنید حداقل سه بار در طول سفر با مخاطبان خود برخورد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره از مقاله “ تبلیغات در فرودگاه ها ” دیدن فرمایید.   تبلیغات فرودگاهی  تبلیغات فرودگاهی  تبلیغات فرودگاهی

نقاط تاثیرگذار و متفاوت برای تبلیغات فرودگاهی

اثر فضای تبلیغاتی مناسب

با توجه به این نکته محیط های مناسبی برای تبلیغات در فرودگاه وجود دارد مانند فضای باز یا بسته که منظور از فضای بسته و فضای داخل سالن می باشد منظور از فضای باز محیط اطراف فرودگاه و خیابان های اطراف آن و پارکینگ خودرو است .

در محیط باز تابلوهایی که قرار می گیرند نسبت به داخل سالن متفاوت است. تابلوهایی که در محیط بیرون قرار می گیرند از نظر مقاوم بودن و روشنایی و اندازه و سایز تفاوت زیادی با تابلوهای داخل سالن دارند تابلوهای محیط باز از نظر روشنایی برای دیده شدن در هنگام شب باید به خوبی طراحی و اجرا شود. تابلو ها و استند هایی که در محیط فرودگاه ها استفاده می‌شوند باید جذاب و خلاقانه باشد تا مخاطب را جذب کرده و موفقیت کسب کند.

ویژگی های تبلیغات فرودگاهی

 • شخصیت برجسته رسانه برای معرفی کردن برند
 • معرفی برند و کالا به تعداد زیاد و خاص جامعه
 • گزینش مخاطبین مخصوص جامعه
 • معرفی توانمندی ها به مهمانان خارجی
 • معرفی خدمات به صاحبان شغل های مهم
 • اعتبار خاص و ویژه برند یا کالا

تبلیغات در فرودگاه ها برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟              تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج

مسافرت های هوایی در ایران معمولا توسط افراد متوسط رو به بالای جامعه صورت می گیرد. به همین دلیل هم در فرودگاه ها شاهد حضور قشر پر درآمد یا همان دهک های بالای جامعه هستیم. که این موضوع برای تبلیغ در فرودگاه بسیار مهم است. به همین دلیل تبلیغ خدمات و محصولاتی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند که متناسب با سطح زندگی این افراد باشند.

قشر دیگری که عموما با هواپیما سفر می کنند مدیران و صاحبان کسب و کار ها هستند که برای مسافرت های بین شهری و خارج از کشور خود از هواپیما استفاده می کنند ، این گونه افراد عموما به تبلیغات مربوط به فناوری های جدید توجه بیشتری می کنند. در واقع تبلیغات در فرودگاه ها برای کسب و کارهایی که وسیله و یا نرم افزار جدیدی برای عرضه به کسب و کارها دارند می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مخاطبان تبلیغات فرودگاهی چه کسانی هستند و دسته بندی های برند برتر کدامند؟

تبلیغات فرودگاهی می تواند یک گزینه عالی برای تبلیغ کنندگانی باشد که می خواهند به مخاطبان متنوعی دست یابند. اغلب این فرض وجود دارد که افرادی که می توانند به این روش سفر کنند، ثروتمندتر هستند، بنابراین ایده پشت تبلیغات آنها را متقاعد می کند که از آنجایی که قبلاً در فرودگاه هستند و برای پرواز خود پول خرج کرده اند، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرند. پول خود را خرج می کنند؟ این امر فرودگاه ها را به مکانی عالی برای تولید کنندگان کالاهای لوکس برای تبلیغ کالاهای خود تبدیل می کند.

در اینجا برخی از مخاطبان برتر برای تبلیغات فرودگاهی و دسته بندی هایی که معمولا آنها را هدف قرار می دهند، آورده شده است :  تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج  تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج  تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج  تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج  تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج 

 • مسافران تجاری: تبلیغ‌کنندگان فناوری اغلب مسافران تجاری را در مراکز فرودگاهی بزرگ هدف قرار می‌دهند، زیرا تصور می‌شود کسانی که برای تجارت سفر می‌کنند تصمیم‌گیرندگان سازمانی هستند.
 • مسافران اوقات فراغت: کسانی که برای تعطیلات یا اوقات فراغت سفر می کنند ممکن است به محصولات و خدمات مرتبط با سفر مانند هتل ها، ماشین های کرایه ای، سرگرمی ها و فعالیت های گردشگری علاقه مند باشند.
 • مسافران بین المللی: فرودگاه ها اغلب مراکزی برای سفرهای بین المللی با مسافرانی از طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند. تبلیغ‌کنندگانی که مسافران بین‌المللی را هدف قرار می‌دهند یا در بازارهای بین‌المللی تبلیغ می‌کنند، ممکن است لازم باشد هنگام ایجاد تبلیغات، تفاوت‌های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند.

امکانات و موقعیت فرودگاه سنندج چگونه است؟

فرودگاه سنندج

فرودگاه بین‌المللی سنندج فرودگاهی بین المللی در غرب ایران است که در شهر سنندج مرکز استان کردستان واقع شده‌است. در سال ۲۰۱۶ میلادی ۸۶۸ نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و ۶۷٬۹۴۴ نفر مسافر و ۳۰۴٬۳۹۸ کیلوگرم بار از طریق آن جابجا شدند.

امکانات و تسهیلات فرودگاه : 

اطلاعات پرواز : باجه اطلاعات پرواز در مقابل درب ورودی ترمینال واقع است تاآخرین اطلاعات مربوط به پروازها از قبیل ساعت ورود و خروج  و .. را به اطلاع مسافرین حاضر در سالن برساند. همچنین مسافرین عزیز میتوانند با شماره 199 بصورت شبانه روزی با این مرکز در ارتباط باشند.

تاکسیرانی و خدمات آن : جهت رفاه حال مسافران تاکسی های مستقر در فرودگاه حین پرواز برای جابجایی مسافر آماده ارائه خدمات می باشند .

چرخ دستی :  مسافرین گرامی میتوانند در بیرون ترمینال جهت حمل بارهای سنگین و اثاثیه خود از چرخ دستی  بصورت رایگان بهره ببرند.

ATM : دو دستگاه خود پرداز مربوط به بانکهای ملی و صادرات ارائه خدمات محدود بانکی را به مسافرین گرامی مقدور میسازد.

بوفه و رستوران و خدمات غذایی : در  ترمینال یک بوفه در نظر گرفته شده که مسافرین جهت رفع نیازها و احتیاجات خرید خود به آنجا مراجعه نمایند. این  مکان همچنین  بعنوان کافی شاپ جهت ارائه فست فود و نوشیدنی های سرد و گرم هم تعبیه شده است.  

خرید سوغاتی:یک غرفه مخصوص عرضه محصولات محلی کردستان در محل ترمینال منظور شده است تا مسافرین محترم بتوانند اقلامی چون شیرینیجات ، روغن محلی، چای و صنایع دستی کردستان را تهیه فرمایند.

اورژانس : یک اکیپ اورژانس در حین پرواز بمنظور ارائه خدمات اورژانسی در ترمینال حضور می یابد، همچنین پایگاه اورژانس هوایی کردستان نیز در این فرودگاه واقع شده است.

همچنین غرفه های در خصوص ارائه اطلاعات اقامتی و گردشگری و همراه اول در زمان پرواز در ترمینال مستقر است. با شرح امکانات فرودگاه سنندج درمیابیم که خواستاران تبلیغات میتوانند از یک به یک این انکانات برای معرفی محصولات خود استفاده کنید.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج چگونه است؟تبلیغات فرودگاهی سنندج

یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی برای شرکت ها ، بانک ها ، هتل ها ، بیمارستانهای فعال در توریست سلامت و… فضای زمینی فرودگاه های کشور می باشد . فضای زمینی فرودگاه ها به فضاهایی غیر از بیلبوردها ، استندها و مانیتورها گفته میشود که تبلیغ کنندگان می توانند بصورت دوره ای متراژی از زمین ترمینال های فرودگاه ها را جهت ایجاد غرفه های معرفی محصولات و خدمات خود اجاره کرده و سازه ی غرفه ای خود را احداث نمایند.

این فضا با توجه به وجود گسترده مردم می تواند یکی از بهترین نمایشگاهای دوره ای برای انواع شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات و محصولات باشد. این غرفه ها با ارائه چهره آن سازمان میتواند در فضای شلوغ فرودگاه محصولات خود را به فروش خوبی برساند.

امکانات فرودگاه

فرودگاه‌ بین‌المللی اهواز مثال تمام فرودگاه‌های بین‌المللی امکانات رفاهی متعددی به مسافران ارائه می‌دهد تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند. از جمله امکانات فرودگاه بین‌المللی اهواز می‌توان به غرفه‌های تجاری، رستوران، مراکز خرید، بخش اشیاء گمشده، بخش امانت بار، سرویس بهداشتی، سرویس تاکسی، پارکینگ شبانه‌روزی و خدمات پزشکی و درمانی اشاره کرد. که میتوان در هر یک از این خدمات محصول خود را معرفی کرد.

غرفه‌های تجاری

در فرودگاه بین‌المللی اهواز، غرفه‌های تجاری مثل سوپرمارکت، فروشگاه پوشاک و سوغاتی به همراه رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بسته‌بندی بار و تحویل امانات

شرکت‌های باربری در فرودگاه بین‌المللی اهواز، شرکت‌های ماهان، راه ابریشم، ایران ایر و کارون هستند که وظیفه حمل و نقل بسته‌های هوایی را به مقاصد مختلف بر عهده دارند.

شعب بانک

در ترمینال داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز، شعبه بانک ملی وجود دارد که در ساعات اداری برای خدمت‌رسانی و ارائه خدمات ارزی به مسافرین پروازهای خارجی فعال و در دسترس است.

در زیر تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج  را برای شما آورده ایم :  تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج  تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج

تعرفه سنندج

کلام پایانی 

تبلیغات در فرودگاه ها مکانی عالی برای تبلیغ شرکت شما در سطح ملی و بین المللی است. ساختار کانال تبلیغاتی اجازه می دهد تا به یک گیرنده خاص دسترسی پیدا کنید، یعنی افرادی که علایق آنها حول سفر و گردشگری متمرکز است. با این وجود، افراد با سنین مختلف، موقعیت اجتماعی و حرفه های مختلف در سالن عزیمت حضور دارند، از این رو پیام ممکن است به همان اندازه متنوع باشد و جذابیت پیام برای افراد مختلف جالب توجه باشد.

سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت امیرزادگان با انجام تبلیغات در فضاهای مناسب و به صورت لاکچری و شیک این امکان را برای خواستاران فضاهای تبلیغاتی شیک و زیبا فراهم نموده است تا برای معرفی و تبلیغ محصولات ، خدمات و … خود بهترین راه و راحت ترین روش را انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه نخست ما دیدن کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

   تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج     تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج    تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج     تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج     تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج       تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج    تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج     تعرفه تبلیغات در فرودگاه سنندج 

تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد

تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد

تبلیغات در فرودگاه ها چگونه است؟   تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد

تبلیغات در فرودگاه

فرودگاه ها مکان هایی هستند که، تبلیغات در آن فضای وسیع یکی از موثرترین و مطمئن ترین رسانه های تبلیغاتی است. در چنین فضایی، مزایای تبلیغات تضمین شده است و شرکت ها میتوانند با خیال راحت به معرفی محصولات خود بپردازند. این نه تنها به دلیل دسترسی عظیم (بین المللی)، بلکه به دلیل تعداد بی شماری از دریافت کنندگان و مشاهده کنندگان تبلیغات جذاب و جالب توجه هستند، است.

افراد قبل یا بعد از سفر با هواپیما در فضای داخلی فرودگاه یا نشسته و استراحت میکنند یا اینکه در حال رفت و آمد هستند و این تبلیغات و بنر ها در دیدرس و جلوی چشم آنهاست و توجه آنها را جلب میکند و این میتواند بازاریابی خوبی برای صاحبان محصولات باشد.

در فرودگاه ها، مردم هیجان زده و مثبت هستند و پیام های تبلیغاتی نمایش داده شده بخشی از سفر آنها می شود. در سرتاسر جهان، تبلیغات در فرودگاه ها در صدر همه معیارها قرار دارد: از نظر دسترسی، تعداد گیرندگان، باز بودن نسبت به پیام های تبلیغاتی ارائه شده ، در حد و اندازه های بزرگ و شیک و در محیط کاملا اجتماعی و خاص.

در فرودگاه ها به دلیل تجمع زیاد افراد و انتظار برای پرواز و حتی انتظار افرادی که به انتظار مسافران هستند در فضای داخلی میتوان تبلیغات گسترده انجام داد و توجه کامل افراد را کسب کرد. پیشنهاد رسانه های فرودگاهی شامل رسانه هایی مانند صفحه نمایش چند رسانه ای، بیلبورد، قاب روی تسمه چمدان،  تبلیغات کف، کمپین های تبلیغاتی (نمایشگر)، چرخ دستی های بسته بندی، تبلیغات در مطبوعات فرودگاه است.

فرودگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب های تبلیغاتی را ارائه می دهند. به‌عنوان بهترین روش، توصیه می‌کنیم حداقل سه بار در طول سفر از طریق دو قالب بزرگ با تأثیرگذاری بالاتر که با چند آگهی تبلیغاتی با فرمت کوچک‌تر تکمیل شده‌اند، سعی کنید حداقل سه بار در طول سفر با مخاطبان خود برخورد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره از مقاله “ تبلیغات در فرودگاه ها ” دیدن فرمایید.   تبلیغات در فرودگاه     تبلیغات در فرودگاه   تبلیغات در فرودگاه

نقاط تاثیرگذار و متفاوت برای تبلیغات در فرودگاه

اثر فضای تبلیغاتی مناسب

با توجه به این نکته محیط های مناسبی برای تبلیغات در فرودگاه وجود دارد مانند فضای باز یا بسته که منظور از فضای بسته و فضای داخل سالن می باشد منظور از فضای باز محیط اطراف فرودگاه و خیابان های اطراف آن و پارکینگ خودرو است .

در محیط باز تابلوهایی که قرار می گیرند نسبت به داخل سالن متفاوت است. تابلوهایی که در محیط بیرون قرار می گیرند از نظر مقاوم بودن و روشنایی و اندازه و سایز تفاوت زیادی با تابلوهای داخل سالن دارند تابلوهای محیط باز از نظر روشنایی برای دیده شدن در هنگام شب باید به خوبی طراحی و اجرا شود. تابلو ها و استند هایی که در محیط فرودگاه ها استفاده می‌شوند باید جذاب و خلاقانه باشد تا مخاطب را جذب کرده و موفقیت کسب کند.

ویژگی های تبلیغات در فرودگاه 

 • شخصیت برجسته رسانه برای معرفی کردن برند
 • معرفی برند و کالا به تعداد زیاد و خاص جامعه
 • گزینش مخاطبین مخصوص جامعه
 • معرفی توانمندی ها به مهمانان خارجی
 • معرفی خدمات به صاحبان شغل های مهم
 • اعتبار خاص و ویژه برند یا کالا

تبلیغات در فرودگاه ها برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟              تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد

مسافرت های هوایی در ایران معمولا توسط افراد متوسط به بالای جامعه صورت می گیرد. به همین دلیل هم در فرودگاه ها شاهد حضور قشر پر درآمد یا همان دهک های بالای جامعه هستیم. که این موضوع برای تبلیغ در فرودگاه بسیار مهم است. به همین دلیل تبلیغ خدمات و محصولاتی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند که متناسب با سطح زندگی این افراد باشند.

قشر دیگری که عموما با هواپیما سفر می کنند مدیران و صاحبان کسب و کار ها هستند که برای مسافرت های بین شهری و خارج از کشور خود از هواپیما استفاده می کنند ، این گونه افراد عموما به تبلیغات مربوط به فناوری های جدید توجه بیشتری می کنند. در واقع تبلیغات در فرودگاه ها برای کسب و کارهایی که وسیله و یا نرم افزار جدیدی برای عرضه به کسب و کارها دارند می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مخاطبان تبلیغات فرودگاهی چه کسانی هستند و دسته بندی های برند برتر کدامند؟

تبلیغات فرودگاهی می تواند یک گزینه عالی برای تبلیغ کنندگانی باشد که می خواهند به مخاطبان متنوعی دست یابند. اغلب این فرض وجود دارد که افرادی که می توانند به این روش سفر کنند، ثروتمندتر هستند، بنابراین ایده پشت تبلیغات آنها را متقاعد می کند که از آنجایی که قبلاً در فرودگاه هستند و برای پرواز خود پول خرج کرده اند، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرند. پول خود را خرج می کنند؟ این امر فرودگاه ها را به مکانی عالی برای تولید کنندگان کالاهای لوکس برای تبلیغ کالاهای خود تبدیل می کند.

در اینجا برخی از مخاطبان برتر برای تبلیغات فرودگاهی و دسته بندی هایی که معمولا آنها را هدف قرار می دهند، آورده شده است :    تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد  تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد  تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد   تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد      تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد

 • مسافران تجاری: تبلیغ‌کنندگان فناوری اغلب مسافران تجاری را در مراکز فرودگاهی بزرگ هدف قرار می‌دهند، زیرا تصور می‌شود کسانی که برای تجارت سفر می‌کنند تصمیم‌گیرندگان سازمانی هستند.
 • مسافران اوقات فراغت: کسانی که برای تعطیلات یا اوقات فراغت سفر می کنند ممکن است به محصولات و خدمات مرتبط با سفر مانند هتل ها، ماشین های کرایه ای، سرگرمی ها و فعالیت های گردشگری علاقه مند باشند.
 • مسافران بین المللی: فرودگاه ها اغلب مراکزی برای سفرهای بین المللی با مسافرانی از طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند. تبلیغ‌کنندگانی که مسافران بین‌المللی را هدف قرار می‌دهند یا در بازارهای بین‌المللی تبلیغ می‌کنند، ممکن است لازم باشد هنگام ایجاد تبلیغات، تفاوت‌های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند.

امکانات و موقعیت فرودگاه شهرکرد چگونه است؟

فرودگاه شهرکرد معروف به مرتفع‌ترین فرودگاه ایران است که با وجود برخورداری از عنوان «بین المللی» عملا پرواز خارجی از طریق آن انجام نمی‌شود و در حال حاضر، سفر به شهرکرد از طریق این فرودگاه تنها با خرید بلیط تهران-شهرکرد و مشهد-شهرکرد امکان‌پذیر است.

فرودگاه شهرکرد مجهز به تجهیزات ناوبری NDB ،DVOR/DME و یک سیستم روشنایی و دارای یک باند به طول ۳,۰۰۵ متر و عرض ۴۵ متر با دو شانه ۵.۷ متری آسفالته و یک تاکسی‌وی به ابعاد ۲۸۵*۲۳ است.

همچنین، پایانه فرودگاه دارای امکاناتی مانند پارکینگ، غرفه‌های تجاری و شعبه‌های بانکی است. متاسفانه، امکان حمل و نقل عمومی از طریق شرکت اتوبوس‌رانی به فرودگاه وجود ندارد و مسافران باید از طریق تاکسی ‌سرویس‌های موجود در سطح شهر به فرودگاه انتقال پیدا کنند.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد چگونه است؟تعرفه فرودگاهی شهرکرد

یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی برای شرکت ها ، بانک ها ، هتل ها ، بیمارستانهای فعال در توریست سلامت و… فضای زمینی فرودگاه های کشور می باشد . فضای زمینی فرودگاه ها به فضاهایی غیر از بیلبوردها ، استندها و مانیتورها گفته میشود که تبلیغ کنندگان می توانند بصورت دوره ای متراژی از زمین ترمینال های فرودگاه ها را جهت ایجاد غرفه های معرفی محصولات و خدمات خود اجاره کرده و سازه ی غرفه ای خود را احداث نمایند.

این فضا با توجه به وجود گسترده مردم می تواند یکی از بهترین نمایشگاهای دوره ای برای انواع شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات و محصولات باشد. این غرفه ها با ارائه چهره آن سازمان میتواند در فضای شلوغ فرودگاه محصولات خود را به فروش خوبی برساند.

امکانات فرودگاه

فرودگاه‌ بین‌المللی اهواز مثال تمام فرودگاه‌های بین‌المللی امکانات رفاهی متعددی به مسافران ارائه می‌دهد تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند. از جمله امکانات فرودگاه بین‌المللی اهواز می‌توان به غرفه‌های تجاری، رستوران، مراکز خرید، بخش اشیاء گمشده، بخش امانت بار، سرویس بهداشتی، سرویس تاکسی، پارکینگ شبانه‌روزی و خدمات پزشکی و درمانی اشاره کرد. که میتوان در هر یک از این خدمات محصول خود را معرفی کرد.

غرفه‌های تجاری

در فرودگاه بین‌المللی اهواز، غرفه‌های تجاری مثل سوپرمارکت، فروشگاه پوشاک و سوغاتی به همراه رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بسته‌بندی بار و تحویل امانات

شرکت‌های باربری در فرودگاه بین‌المللی اهواز، شرکت‌های ماهان، راه ابریشم، ایران ایر و کارون هستند که وظیفه حمل و نقل بسته‌های هوایی را به مقاصد مختلف بر عهده دارند.

شعب بانک

در ترمینال داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز، شعبه بانک ملی وجود دارد که در ساعات اداری برای خدمت‌رسانی و ارائه خدمات ارزی به مسافرین پروازهای خارجی فعال و در دسترس است.

در زیر تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد  را برای شما آورده ایم :  تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد  تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد

قیمت تبلیغات شهرکرد

کلام پایانی 

تبلیغات در فرودگاه ها مکانی عالی برای تبلیغ شرکت شما در سطح ملی و بین المللی است. ساختار کانال تبلیغاتی اجازه می دهد تا به یک گیرنده خاص دسترسی پیدا کنید، یعنی افرادی که علایق آنها حول سفر و گردشگری متمرکز است. با این وجود، افراد با سنین مختلف، موقعیت اجتماعی و حرفه های مختلف در سالن عزیمت حضور دارند، از این رو پیام ممکن است به همان اندازه متنوع باشد و جذابیت پیام برای افراد مختلف جالب توجه باشد.

سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت امیرزادگان با انجام تبلیغات در فضاهای مناسب و به صورت لاکچری و شیک این امکان را برای خواستاران فضاهای تبلیغاتی شیک و زیبا فراهم نموده است تا برای معرفی و تبلیغ محصولات ، خدمات و … خود بهترین راه و راحت ترین روش را انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه نخست ما دیدن کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

   تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد  تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد  تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد   تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد  تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد  تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد   تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهرکرد

تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند

تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند

تبلیغات در فرودگاه ها چگونه است؟   تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند

تبلیغات در فرودگاه

فرودگاه ها مکان هایی هستند که، تبلیغات در آن فضای وسیع یکی از موثرترین و مطمئن ترین رسانه های تبلیغاتی است. در چنین فضایی، مزایای تبلیغات تضمین شده است و شرکت ها میتوانند با خیال راحت به معرفی محصولات خود بپردازند. این نه تنها به دلیل دسترسی عظیم (بین المللی)، بلکه به دلیل تعداد بی شماری از دریافت کنندگان و مشاهده کنندگان تبلیغات جذاب و جالب توجه هستند، است.

افراد قبل یا بعد از سفر با هواپیما در فضای داخلی فرودگاه یا نشسته و استراحت میکنند یا اینکه در حال رفت و آمد هستند و این تبلیغات و بنر ها در دیدرس و جلوی چشم آنهاست و توجه آنها را جلب میکند و این میتواند بازاریابی خوبی برای صاحبان محصولات باشد.

در فرودگاه ها، مردم هیجان زده و مثبت هستند و پیام های تبلیغاتی نمایش داده شده بخشی از سفر آنها می شود. در سرتاسر جهان، تبلیغات در فرودگاه ها در صدر همه معیارها قرار دارد: از نظر دسترسی، تعداد گیرندگان، باز بودن نسبت به پیام های تبلیغاتی ارائه شده ، در حد و اندازه های بزرگ و شیک و در محیط کاملا اجتماعی و خاص.

در فرودگاه ها به دلیل تجمع زیاد افراد و انتظار برای پرواز و حتی انتظار افرادی که به انتظار مسافران هستند در فضای داخلی میتوان تبلیغات گسترده انجام داد و توجه کامل افراد را کسب کرد. پیشنهاد رسانه های فرودگاهی شامل رسانه هایی مانند صفحه نمایش چند رسانه ای، بیلبورد، قاب روی تسمه چمدان،  تبلیغات کف، کمپین های تبلیغاتی (نمایشگر)، چرخ دستی های بسته بندی، تبلیغات در مطبوعات فرودگاه است.

فرودگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب های تبلیغاتی را ارائه می دهند. به‌عنوان بهترین روش، توصیه می‌کنیم حداقل سه بار در طول سفر از طریق دو قالب بزرگ با تأثیرگذاری بالاتر که با چند آگهی تبلیغاتی با فرمت کوچک‌تر تکمیل شده‌اند، سعی کنید حداقل سه بار در طول سفر با مخاطبان خود برخورد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره از مقاله “ تبلیغات در فرودگاه ها ” دیدن فرمایید.   تبلیغات در فرودگاه     تبلیغات در فرودگاه   تبلیغات در فرودگاه 

نقاط تاثیرگذار و متفاوت برای تبلیغات در فرودگاه

اثر فضای تبلیغاتی مناسب

با توجه به این نکته محیط های مناسبی برای تبلیغات در فرودگاه وجود دارد مانند فضای باز یا بسته که منظور از فضای بسته و فضای داخل سالن می باشد منظور از فضای باز محیط اطراف فرودگاه و خیابان های اطراف آن و پارکینگ خودرو است .

در محیط باز تابلوهایی که قرار می گیرند نسبت به داخل سالن متفاوت است. تابلوهایی که در محیط بیرون قرار می گیرند از نظر مقاوم بودن و روشنایی و اندازه و سایز تفاوت زیادی با تابلوهای داخل سالن دارند تابلوهای محیط باز از نظر روشنایی برای دیده شدن در هنگام شب باید به خوبی طراحی و اجرا شود. تابلو ها و استند هایی که در محیط فرودگاه ها استفاده می‌شوند باید جذاب و خلاقانه باشد تا مخاطب را جذب کرده و موفقیت کسب کند.

ویژگی های تبلیغات در فرودگاه 

 • شخصیت برجسته رسانه برای معرفی کردن برند
 • معرفی برند و کالا به تعداد زیاد و خاص جامعه
 • گزینش مخاطبین مخصوص جامعه
 • معرفی توانمندی ها به مهمانان خارجی
 • معرفی خدمات به صاحبان شغل های مهم
 • اعتبار خاص و ویژه برند یا کالا

تبلیغات در فرودگاه ها برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟              تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند

تبلیغات فرودگاهی

مسافرت های هوایی در ایران معمولا توسط افراد متوسط به بالای جامعه صورت می گیرد. به همین دلیل هم در فرودگاه ها شاهد حضور قشر پر درآمد یا همان دهک های بالای جامعه هستیم. که این موضوع برای تبلیغ در فرودگاه بسیار مهم است. به همین دلیل تبلیغ خدمات و محصولاتی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند که متناسب با سطح زندگی این افراد باشند.

قشر دیگری که عموما با هواپیما سفر می کنند مدیران و صاحبان کسب و کار ها هستند که برای مسافرت های بین شهری و خارج از کشور خود از هواپیما استفاده می کنند ، این گونه افراد عموما به تبلیغات مربوط به فناوری های جدید توجه بیشتری می کنند. در واقع تبلیغات در فرودگاه ها برای کسب و کارهایی که وسیله و یا نرم افزار جدیدی برای عرضه به کسب و کارها دارند می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مخاطبان تبلیغات فرودگاهی چه کسانی هستند و دسته بندی های برند برتر کدامند؟

تبلیغات فرودگاهی می تواند یک گزینه عالی برای تبلیغ کنندگانی باشد که می خواهند به مخاطبان متنوعی دست یابند. اغلب این فرض وجود دارد که افرادی که می توانند به این روش سفر کنند، ثروتمندتر هستند، بنابراین ایده پشت تبلیغات آنها را متقاعد می کند که از آنجایی که قبلاً در فرودگاه هستند و برای پرواز خود پول خرج کرده اند، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرند. پول خود را خرج می کنند؟ این امر فرودگاه ها را به مکانی عالی برای تولید کنندگان کالاهای لوکس برای تبلیغ کالاهای خود تبدیل می کند.

در اینجا برخی از مخاطبان برتر برای تبلیغات فرودگاهی و دسته بندی هایی که معمولا آنها را هدف قرار می دهند، آورده شده است :    تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند  تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند    تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند        تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند

 • مسافران تجاری: تبلیغ‌کنندگان فناوری اغلب مسافران تجاری را در مراکز فرودگاهی بزرگ هدف قرار می‌دهند، زیرا تصور می‌شود کسانی که برای تجارت سفر می‌کنند تصمیم‌گیرندگان سازمانی هستند.
 • مسافران اوقات فراغت: کسانی که برای تعطیلات یا اوقات فراغت سفر می کنند ممکن است به محصولات و خدمات مرتبط با سفر مانند هتل ها، ماشین های کرایه ای، سرگرمی ها و فعالیت های گردشگری علاقه مند باشند.
 • مسافران بین المللی: فرودگاه ها اغلب مراکزی برای سفرهای بین المللی با مسافرانی از طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند. تبلیغ‌کنندگانی که مسافران بین‌المللی را هدف قرار می‌دهند یا در بازارهای بین‌المللی تبلیغ می‌کنند، ممکن است لازم باشد هنگام ایجاد تبلیغات، تفاوت‌های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند. 

تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند چگونه است؟تعرفه تبلیغات فرودگاهی بیرجند

یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی برای شرکت ها ، بانک ها ، هتل ها ، بیمارستانهای فعال در توریست سلامت و… فضای زمینی فرودگاه های کشور می باشد . فضای زمینی فرودگاه ها به فضاهایی غیر از بیلبوردها ، استندها و مانیتورها گفته میشود که تبلیغ کنندگان می توانند بصورت دوره ای متراژی از زمین ترمینال های فرودگاه ها را جهت ایجاد غرفه های معرفی محصولات و خدمات خود اجاره کرده و سازه ی غرفه ای خود را احداث نمایند.

این فضا با توجه به وجود گسترده مردم می تواند یکی از بهترین نمایشگاهای دوره ای برای انواع شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات و محصولات باشد. این غرفه ها با ارائه چهره آن سازمان میتواند در فضای شلوغ فرودگاه محصولات خود را به فروش خوبی برساند.

امکانات فرودگاه

فرودگاه‌ بین‌المللی اهواز مثال تمام فرودگاه‌های بین‌المللی امکانات رفاهی متعددی به مسافران ارائه می‌دهد تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند. از جمله امکانات فرودگاه بین‌المللی اهواز می‌توان به غرفه‌های تجاری، رستوران، مراکز خرید، بخش اشیاء گمشده، بخش امانت بار، سرویس بهداشتی، سرویس تاکسی، پارکینگ شبانه‌روزی و خدمات پزشکی و درمانی اشاره کرد. که میتوان در هر یک از این خدمات محصول خود را معرفی کرد.

غرفه‌های تجاری

در فرودگاه بین‌المللی اهواز، غرفه‌های تجاری مثل سوپرمارکت، فروشگاه پوشاک و سوغاتی به همراه رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بسته‌بندی بار و تحویل امانات

شرکت‌های باربری در فرودگاه بین‌المللی اهواز، شرکت‌های ماهان، راه ابریشم، ایران ایر و کارون هستند که وظیفه حمل و نقل بسته‌های هوایی را به مقاصد مختلف بر عهده دارند.

شعب بانک

در ترمینال داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز، شعبه بانک ملی وجود دارد که در ساعات اداری برای خدمت‌رسانی و ارائه خدمات ارزی به مسافرین پروازهای خارجی فعال و در دسترس است.

در زیر تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند  را برای شما آورده ایم :  تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند   تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند

تعرفه بیرجند

کلام پایانی    تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند تعرفه تبلیغات در فرودگاه بیرجند

تبلیغات در فرودگاه ها مکانی عالی برای تبلیغ شرکت شما در سطح ملی و بین المللی است. ساختار کانال تبلیغاتی اجازه می دهد تا به یک گیرنده خاص دسترسی پیدا کنید، یعنی افرادی که علایق آنها حول سفر و گردشگری متمرکز است. با این وجود، افراد با سنین مختلف، موقعیت اجتماعی و حرفه های مختلف در سالن عزیمت حضور دارند، از این رو پیام ممکن است به همان اندازه متنوع باشد و جذابیت پیام برای افراد مختلف جالب توجه باشد.

سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت امیرزادگان با انجام تبلیغات در فضاهای مناسب و به صورت لاکچری و شیک این امکان را برای خواستاران فضاهای تبلیغاتی شیک و زیبا فراهم نموده است تا برای معرفی و تبلیغ محصولات ، خدمات و … خود بهترین راه و راحت ترین روش را انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه نخست ما دیدن کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار

تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار

تبلیغات در فرودگاه ها چگونه است؟   تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار

تبلیغات در فرودگاه

فرودگاه ها مکان هایی هستند که، تبلیغات در آن فضای وسیع یکی از موثرترین و مطمئن ترین رسانه های تبلیغاتی است. در چنین فضایی، مزایای تبلیغات تضمین شده است و شرکت ها میتوانند با خیال راحت به معرفی محصولات خود بپردازند. این نه تنها به دلیل دسترسی عظیم (بین المللی)، بلکه به دلیل تعداد بی شماری از دریافت کنندگان و مشاهده کنندگان تبلیغات جذاب و جالب توجه هستند، است.

افراد قبل یا بعد از سفر با هواپیما در فضای داخلی فرودگاه یا نشسته و استراحت میکنند یا اینکه در حال رفت و آمد هستند و این تبلیغات و بنر ها در دیدرس و جلوی چشم آنهاست و توجه آنها را جلب میکند و این میتواند بازاریابی خوبی برای صاحبان محصولات باشد.

در فرودگاه ها، مردم هیجان زده و مثبت هستند و پیام های تبلیغاتی نمایش داده شده بخشی از سفر آنها می شود. در سرتاسر جهان، تبلیغات در فرودگاه ها در صدر همه معیارها قرار دارد: از نظر دسترسی، تعداد گیرندگان، باز بودن نسبت به پیام های تبلیغاتی ارائه شده ، در حد و اندازه های بزرگ و شیک و در محیط کاملا اجتماعی و خاص.

در فرودگاه ها به دلیل تجمع زیاد افراد و انتظار برای پرواز و حتی انتظار افرادی که به انتظار مسافران هستند در فضای داخلی میتوان تبلیغات گسترده انجام داد و توجه کامل افراد را کسب کرد. پیشنهاد رسانه های فرودگاهی شامل رسانه هایی مانند صفحه نمایش چند رسانه ای، بیلبورد، قاب روی تسمه چمدان،  تبلیغات کف، کمپین های تبلیغاتی (نمایشگر)، چرخ دستی های بسته بندی، تبلیغات در مطبوعات فرودگاه است.

فرودگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب های تبلیغاتی را ارائه می دهند. به‌عنوان بهترین روش، توصیه می‌کنیم حداقل سه بار در طول سفر از طریق دو قالب بزرگ با تأثیرگذاری بالاتر که با چند آگهی تبلیغاتی با فرمت کوچک‌تر تکمیل شده‌اند، سعی کنید حداقل سه بار در طول سفر با مخاطبان خود برخورد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره از مقاله “ تبلیغات در فرودگاه ها ” دیدن فرمایید.

نقاط تاثیرگذار و متفاوت برای تبلیغات در فرودگاه

اثر فضای تبلیغاتی مناسب

با توجه به این نکته محیط های مناسبی برای تبلیغات در فرودگاه وجود دارد مانند فضای باز یا بسته که منظور از فضای بسته و فضای داخل سالن می باشد منظور از فضای باز محیط اطراف فرودگاه و خیابان های اطراف آن و پارکینگ خودرو است .

در محیط باز تابلوهایی که قرار می گیرند نسبت به داخل سالن متفاوت است. تابلوهایی که در محیط بیرون قرار می گیرند از نظر مقاوم بودن و روشنایی و اندازه و سایز تفاوت زیادی با تابلوهای داخل سالن دارند تابلوهای محیط باز از نظر روشنایی برای دیده شدن در هنگام شب باید به خوبی طراحی و اجرا شود. تابلو ها و استند هایی که در محیط فرودگاه ها استفاده می‌شوند باید جذاب و خلاقانه باشد تا مخاطب را جذب کرده و موفقیت کسب کند.

ویژگی های تبلیغات در فرودگاه 

 • شخصیت برجسته رسانه برای معرفی کردن برند
 • معرفی برند و کالا به تعداد زیاد و خاص جامعه
 • گزینش مخاطبین مخصوص جامعه
 • معرفی توانمندی ها به مهمانان خارجی
 • معرفی خدمات به صاحبان شغل های مهم
 • اعتبار خاص و ویژه برند یا کالا

تبلیغات در فرودگاه ها برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟              تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار

تبلیغات فرودگاهی

مسافرت های هوایی در ایران معمولا توسط افراد متوسط به بالای جامعه صورت می گیرد. به همین دلیل هم در فرودگاه ها شاهد حضور قشر پر درآمد یا همان دهک های بالای جامعه هستیم. که این موضوع برای تبلیغ در فرودگاه بسیار مهم است. به همین دلیل تبلیغ خدمات و محصولاتی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند که متناسب با سطح زندگی این افراد باشند.

قشر دیگری که عموما با هواپیما سفر می کنند مدیران و صاحبان کسب و کار ها هستند که برای مسافرت های بین شهری و خارج از کشور خود از هواپیما استفاده می کنند ، این گونه افراد عموما به تبلیغات مربوط به فناوری های جدید توجه بیشتری می کنند. در واقع تبلیغات در فرودگاه ها برای کسب و کارهایی که وسیله و یا نرم افزار جدیدی برای عرضه به کسب و کارها دارند می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مخاطبان تبلیغات فرودگاهی چه کسانی هستند و دسته بندی های برند برتر کدامند؟

تبلیغات فرودگاهی می تواند یک گزینه عالی برای تبلیغ کنندگانی باشد که می خواهند به مخاطبان متنوعی دست یابند. اغلب این فرض وجود دارد که افرادی که می توانند به این روش سفر کنند، ثروتمندتر هستند، بنابراین ایده پشت تبلیغات آنها را متقاعد می کند که از آنجایی که قبلاً در فرودگاه هستند و برای پرواز خود پول خرج کرده اند، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرند. پول خود را خرج می کنند؟ این امر فرودگاه ها را به مکانی عالی برای تولید کنندگان کالاهای لوکس برای تبلیغ کالاهای خود تبدیل می کند.

در اینجا برخی از مخاطبان برتر برای تبلیغات فرودگاهی و دسته بندی هایی که معمولا آنها را هدف قرار می دهند، آورده شده است : 

 • مسافران تجاری: تبلیغ‌کنندگان فناوری اغلب مسافران تجاری را در مراکز فرودگاهی بزرگ هدف قرار می‌دهند، زیرا تصور می‌شود کسانی که برای تجارت سفر می‌کنند تصمیم‌گیرندگان سازمانی هستند.
 • مسافران اوقات فراغت: کسانی که برای تعطیلات یا اوقات فراغت سفر می کنند ممکن است به محصولات و خدمات مرتبط با سفر مانند هتل ها، ماشین های کرایه ای، سرگرمی ها و فعالیت های گردشگری علاقه مند باشند.
 • مسافران بین المللی: فرودگاه ها اغلب مراکزی برای سفرهای بین المللی با مسافرانی از طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند. تبلیغ‌کنندگانی که مسافران بین‌المللی را هدف قرار می‌دهند یا در بازارهای بین‌المللی تبلیغ می‌کنند، ممکن است لازم باشد هنگام ایجاد تبلیغات، تفاوت‌های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند.    تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار   تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار   تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار

تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار چگونه است؟تبلیغ در فرودگاه چابهاد

یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی برای شرکت ها ، بانک ها ، هتل ها ، بیمارستانهای فعال در توریست سلامت و… فضای زمینی فرودگاه های کشور می باشد . فضای زمینی فرودگاه ها به فضاهایی غیر از بیلبوردها ، استندها و مانیتورها گفته میشود که تبلیغ کنندگان می توانند بصورت دوره ای متراژی از زمین ترمینال های فرودگاه ها را جهت ایجاد غرفه های معرفی محصولات و خدمات خود اجاره کرده و سازه ی غرفه ای خود را احداث نمایند.

این فضا با توجه به وجود گسترده مردم می تواند یکی از بهترین نمایشگاهای دوره ای برای انواع شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات و محصولات باشد. این غرفه ها با ارائه چهره آن سازمان میتواند در فضای شلوغ فرودگاه محصولات خود را به فروش خوبی برساند.

امکانات فرودگاه

فرودگاه‌ بین‌المللی اهواز مثال تمام فرودگاه‌های بین‌المللی امکانات رفاهی متعددی به مسافران ارائه می‌دهد تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند. از جمله امکانات فرودگاه بین‌المللی اهواز می‌توان به غرفه‌های تجاری، رستوران، مراکز خرید، بخش اشیاء گمشده، بخش امانت بار، سرویس بهداشتی، سرویس تاکسی، پارکینگ شبانه‌روزی و خدمات پزشکی و درمانی اشاره کرد. که میتوان در هر یک از این خدمات محصول خود را معرفی کرد.

غرفه‌های تجاری

در فرودگاه بین‌المللی اهواز، غرفه‌های تجاری مثل سوپرمارکت، فروشگاه پوشاک و سوغاتی به همراه رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بسته‌بندی بار و تحویل امانات

شرکت‌های باربری در فرودگاه بین‌المللی اهواز، شرکت‌های ماهان، راه ابریشم، ایران ایر و کارون هستند که وظیفه حمل و نقل بسته‌های هوایی را به مقاصد مختلف بر عهده دارند.

شعب بانک

در ترمینال داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز، شعبه بانک ملی وجود دارد که در ساعات اداری برای خدمت‌رسانی و ارائه خدمات ارزی به مسافرین پروازهای خارجی فعال و در دسترس است.

در زیر تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار  را برای شما آورده ایم :     تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار    تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار  تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار  تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار

ترفه تبلیغ چابهار

کلام پایانی      تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار تعرفه تبلیغات در فرودگاه چابهار 

تبلیغات در فرودگاه ها مکانی عالی برای تبلیغ شرکت شما در سطح ملی و بین المللی است. ساختار کانال تبلیغاتی اجازه می دهد تا به یک گیرنده خاص دسترسی پیدا کنید، یعنی افرادی که علایق آنها حول سفر و گردشگری متمرکز است. با این وجود، افراد با سنین مختلف، موقعیت اجتماعی و حرفه های مختلف در سالن عزیمت حضور دارند، از این رو پیام ممکن است به همان اندازه متنوع باشد و جذابیت پیام برای افراد مختلف جالب توجه باشد.

سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت امیرزادگان با انجام تبلیغات در فضاهای مناسب و به صورت لاکچری و شیک این امکان را برای خواستاران فضاهای تبلیغاتی شیک و زیبا فراهم نموده است تا برای معرفی و تبلیغ محصولات ، خدمات و … خود بهترین راه و راحت ترین روش را انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه نخست ما دیدن کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد

تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد

تبلیغات در فرودگاه ها چگونه است؟   تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد

تبلیغات در فرودگاه

فرودگاه ها مکان هایی هستند که، تبلیغات در آن فضای وسیع یکی از موثرترین و مطمئن ترین رسانه های تبلیغاتی است. در چنین فضایی، مزایای تبلیغات تضمین شده است و شرکت ها میتوانند با خیال راحت به معرفی محصولات خود بپردازند. این نه تنها به دلیل دسترسی عظیم (بین المللی)، بلکه به دلیل تعداد بی شماری از دریافت کنندگان و مشاهده کنندگان تبلیغات جذاب و جالب توجه هستند، است.

افراد قبل یا بعد از سفر با هواپیما در فضای داخلی فرودگاه یا نشسته و استراحت میکنند یا اینکه در حال رفت و آمد هستند و این تبلیغات و بنر ها در دیدرس و جلوی چشم آنهاست و توجه آنها را جلب میکند و این میتواند بازاریابی خوبی برای صاحبان محصولات باشد.

در فرودگاه ها، مردم هیجان زده و مثبت هستند و پیام های تبلیغاتی نمایش داده شده بخشی از سفر آنها می شود. در سرتاسر جهان، تبلیغات در فرودگاه ها در صدر همه معیارها قرار دارد: از نظر دسترسی، تعداد گیرندگان، باز بودن نسبت به پیام های تبلیغاتی ارائه شده ، در حد و اندازه های بزرگ و شیک و در محیط کاملا اجتماعی و خاص.

در فرودگاه ها به دلیل تجمع زیاد افراد و انتظار برای پرواز و حتی انتظار افرادی که به انتظار مسافران هستند در فضای داخلی میتوان تبلیغات گسترده انجام داد و توجه کامل افراد را کسب کرد. پیشنهاد رسانه های فرودگاهی شامل رسانه هایی مانند صفحه نمایش چند رسانه ای، بیلبورد، قاب روی تسمه چمدان،  تبلیغات کف، کمپین های تبلیغاتی (نمایشگر)، چرخ دستی های بسته بندی، تبلیغات در مطبوعات فرودگاه است.

فرودگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب های تبلیغاتی را ارائه می دهند. به‌عنوان بهترین روش، توصیه می‌کنیم حداقل سه بار در طول سفر از طریق دو قالب بزرگ با تأثیرگذاری بالاتر که با چند آگهی تبلیغاتی با فرمت کوچک‌تر تکمیل شده‌اند، سعی کنید حداقل سه بار در طول سفر با مخاطبان خود برخورد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره از مقاله “ تبلیغات در فرودگاه ها ” دیدن فرمایید.

تبلیغات در فرودگاه ها برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟              تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد

تبلیغات فرودگاهی

مسافرت های هوایی در ایران معمولا توسط افراد متوسط به بالای جامعه صورت می گیرد. به همین دلیل هم در فرودگاه ها شاهد حضور قشر پر درآمد یا همان دهک های بالای جامعه هستیم. که این موضوع برای تبلیغ در فرودگاه بسیار مهم است. به همین دلیل تبلیغ خدمات و محصولاتی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند که متناسب با سطح زندگی این افراد باشند.

قشر دیگری که عموما با هواپیما سفر می کنند مدیران و صاحبان کسب و کار ها هستند که برای مسافرت های بین شهری و خارج از کشور خود از هواپیما استفاده می کنند ، این گونه افراد عموما به تبلیغات مربوط به فناوری های جدید توجه بیشتری می کنند. در واقع تبلیغات در فرودگاه ها برای کسب و کارهایی که وسیله و یا نرم افزار جدیدی برای عرضه به کسب و کارها دارند می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مخاطبان تبلیغات فرودگاهی چه کسانی هستند و دسته بندی های برند برتر کدامند؟

تبلیغات فرودگاهی می تواند یک گزینه عالی برای تبلیغ کنندگانی باشد که می خواهند به مخاطبان متنوعی دست یابند. اغلب این فرض وجود دارد که افرادی که می توانند به این روش سفر کنند، ثروتمندتر هستند، بنابراین ایده پشت تبلیغات آنها را متقاعد می کند که از آنجایی که قبلاً در فرودگاه هستند و برای پرواز خود پول خرج کرده اند، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرند. پول خود را خرج می کنند؟ این امر فرودگاه ها را به مکانی عالی برای تولید کنندگان کالاهای لوکس برای تبلیغ کالاهای خود تبدیل می کند.

در اینجا برخی از مخاطبان برتر برای تبلیغات فرودگاهی و دسته بندی هایی که معمولا آنها را هدف قرار می دهند، آورده شده است :    تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد      تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد   تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد   تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد

 • مسافران تجاری: تبلیغ‌کنندگان فناوری اغلب مسافران تجاری را در مراکز فرودگاهی بزرگ هدف قرار می‌دهند، زیرا تصور می‌شود کسانی که برای تجارت سفر می‌کنند تصمیم‌گیرندگان سازمانی هستند.
 • مسافران اوقات فراغت: کسانی که برای تعطیلات یا اوقات فراغت سفر می کنند ممکن است به محصولات و خدمات مرتبط با سفر مانند هتل ها، ماشین های کرایه ای، سرگرمی ها و فعالیت های گردشگری علاقه مند باشند.
 • مسافران بین المللی: فرودگاه ها اغلب مراکزی برای سفرهای بین المللی با مسافرانی از طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند. تبلیغ‌کنندگانی که مسافران بین‌المللی را هدف قرار می‌دهند یا در بازارهای بین‌المللی تبلیغ می‌کنند، ممکن است لازم باشد هنگام ایجاد تبلیغات، تفاوت‌های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند.                     تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد   تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم اباد تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم اباد

تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم اباد چگونه است؟تعرفه خرمم اباد فرودگاه

یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی برای شرکت ها ، بانک ها ، هتل ها ، بیمارستانهای فعال در توریست سلامت و… فضای زمینی فرودگاه های کشور می باشد . فضای زمینی فرودگاه ها به فضاهایی غیر از بیلبوردها ، استندها و مانیتورها گفته میشود که تبلیغ کنندگان می توانند بصورت دوره ای متراژی از زمین ترمینال های فرودگاه ها را جهت ایجاد غرفه های معرفی محصولات و خدمات خود اجاره کرده و سازه ی غرفه ای خود را احداث نمایند.

این فضا با توجه به وجود گسترده مردم می تواند یکی از بهترین نمایشگاهای دوره ای برای انواع شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات و محصولات باشد. این غرفه ها با ارائه چهره آن سازمان میتواند در فضای شلوغ فرودگاه محصولات خود را به فروش خوبی برساند.

امکانات فرودگاه

فرودگاه‌ بین‌المللی اهواز مثال تمام فرودگاه‌های بین‌المللی امکانات رفاهی متعددی به مسافران ارائه می‌دهد تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند. از جمله امکانات فرودگاه بین‌المللی اهواز می‌توان به غرفه‌های تجاری، رستوران، مراکز خرید، بخش اشیاء گمشده، بخش امانت بار، سرویس بهداشتی، سرویس تاکسی، پارکینگ شبانه‌روزی و خدمات پزشکی و درمانی اشاره کرد. که میتوان در هر یک از این خدمات محصول خود را معرفی کرد.

غرفه‌های تجاری

در فرودگاه بین‌المللی اهواز، غرفه‌های تجاری مثل سوپرمارکت، فروشگاه پوشاک و سوغاتی به همراه رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بسته‌بندی بار و تحویل امانات

شرکت‌های باربری در فرودگاه بین‌المللی اهواز، شرکت‌های ماهان، راه ابریشم، ایران ایر و کارون هستند که وظیفه حمل و نقل بسته‌های هوایی را به مقاصد مختلف بر عهده دارند.

شعب بانک

در ترمینال داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز، شعبه بانک ملی وجود دارد که در ساعات اداری برای خدمت‌رسانی و ارائه خدمات ارزی به مسافرین پروازهای خارجی فعال و در دسترس است.

در زیر تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم اباد  را برای شما آورده ایم :     تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد    تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد  تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد  تعرفه تبلیغات در فرودگاه خرم آباد

تعرفه خرم آباد

کلام پایانی

تبلیغات در فرودگاه ها مکانی عالی برای تبلیغ شرکت شما در سطح ملی و بین المللی است. ساختار کانال تبلیغاتی اجازه می دهد تا به یک گیرنده خاص دسترسی پیدا کنید، یعنی افرادی که علایق آنها حول سفر و گردشگری متمرکز است. با این وجود، افراد با سنین مختلف، موقعیت اجتماعی و حرفه های مختلف در سالن عزیمت حضور دارند، از این رو پیام ممکن است به همان اندازه متنوع باشد و جذابیت پیام برای افراد مختلف جالب توجه باشد.

سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت امیرزادگان با انجام تبلیغات در فضاهای مناسب و به صورت لاکچری و شیک این امکان را برای خواستاران فضاهای تبلیغاتی شیک و زیبا فراهم نموده است تا برای معرفی و تبلیغ محصولات ، خدمات و … خود بهترین راه و راحت ترین روش را انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه نخست ما دیدن کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان

تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان

تبلیغات در فرودگاه ها چگونه است؟   تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان

تبلیغات در فرودگاه

فرودگاه ها مکان هایی هستند که، تبلیغات در آن فضای باز و وسیع یکی از موثرترین و مطمئن ترین رسانه های تبلیغاتی است. در چنین فضایی، مزایای تبلیغات تضمین شده است. این نه تنها به دلیل دسترسی عظیم (بین المللی)، بلکه به دلیل تعداد بی شماری از دریافت کنندگان و مشاهده کنندگان تبلیغات جذاب و جالب توجه هستند، است. افراد قبل یا بعد از سفر با هواپیما در فضای داخلی فرودگاه یا نشسته و استراحت میکنند یا اینکه در حال رفت و آمد هستند و این تبلیغات و بنر ها در دیدرس و جلوی چشم آنهاست و توجه آنها را جلب میکند و این میتواند بازاریابی خوبی برای صاحبان محصولات باشد.

در فرودگاه ها، مردم هیجان زده و مثبت هستند و پیام های تبلیغاتی نمایش داده شده بخشی از سفر آنها می شود. در سرتاسر جهان، تبلیغات در فرودگاه ها در صدر همه معیارها قرار دارد: از نظر دسترسی، تعداد گیرندگان، باز بودن نسبت به پیام های تبلیغاتی ارائه شده ، در حد و اندازه های بزرگ و شیک و در محیط کاملا اجتماعی و خاص.

در فرودگاه ها به دلیل تجمع زیاد افراد و انتظار برای پرواز و حتی انتظار افرادی که به انتظار مسافران هستند در فضای داخلی میتوان تبلیغات گسترده انجام داد و توجه کامل افراد را کسب کرد. پیشنهاد رسانه های فرودگاهی شامل رسانه هایی مانند صفحه نمایش چند رسانه ای، بیلبورد، قاب روی تسمه چمدان ،  تبلیغات کف، کمپین های تبلیغاتی (نمایشگر)، چرخ دستی های بسته بندی، تبلیغات در مطبوعات فرودگاه است.

فرودگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب های تبلیغاتی را ارائه می دهند. به‌عنوان بهترین روش، توصیه می‌کنیم حداقل سه بار در طول سفر از طریق دو قالب بزرگ با تأثیرگذاری بالاتر که با چند آگهی تبلیغاتی با فرمت کوچک‌تر تکمیل شده‌اند، سعی کنید حداقل سه بار در طول سفر با مخاطبان خود برخورد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره از مقاله “ تبلیغات در فرودگاه ها ” دیدن فرمایید.

تبلیغات در فرودگاه ها برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟              تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان

تبلیغات فرودگاهی

مسافرت های هوایی در ایران معمولا توسط افراد متوسط به بالای جامعه صورت می گیرد. به همین دلیل هم در فرودگاه ها شاهد حضور قشر پر درآمد یا همان دهک های بالای جامعه هستیم. که این موضوع برای تبلیغ در فرودگاه بسیار مهم است. به همین دلیل تبلیغ خدمات و محصولاتی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند که متناسب با سطح زندگی این افراد باشند.

قشر دیگری که عموما با هواپیما سفر می کنند مدیران و صاحبان کسب و کار ها هستند که برای مسافرت های بین شهری و خارج از کشور خود از هواپیما استفاده می کنند ، این گونه افراد عموما به تبلیغات مربوط به فناوری های جدید توجه بیشتری می کنند. در واقع تبلیغات در فرودگاه ها برای کسب و کارهایی که وسیله و یا نرم افزار جدیدی برای عرضه به کسب و کارها دارند می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مخاطبان تبلیغات فرودگاهی چه کسانی هستند و دسته بندی های برند برتر کدامند؟

تبلیغات فرودگاهی می تواند یک گزینه عالی برای تبلیغ کنندگانی باشد که می خواهند به مخاطبان متنوعی دست یابند. اغلب این فرض وجود دارد که افرادی که می توانند به این روش سفر کنند، ثروتمندتر هستند، بنابراین ایده پشت تبلیغات آنها را متقاعد می کند که از آنجایی که قبلاً در فرودگاه هستند و برای پرواز خود پول خرج کرده اند، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرند. پول خود را خرج می کنند؟ این امر فرودگاه ها را به مکانی عالی برای تولید کنندگان کالاهای لوکس برای تبلیغ کالاهای خود تبدیل می کند. در اینجا برخی از مخاطبان برتر برای تبلیغات فرودگاهی و دسته بندی هایی که معمولا آنها را هدف قرار می دهند، آورده شده است :    تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان      تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان  تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان  تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان

 • مسافران تجاری: تبلیغ‌کنندگان فناوری اغلب مسافران تجاری را در مراکز فرودگاهی بزرگ هدف قرار می‌دهند، زیرا تصور می‌شود کسانی که برای تجارت سفر می‌کنند تصمیم‌گیرندگان سازمانی هستند.
 • مسافران اوقات فراغت: کسانی که برای تعطیلات یا اوقات فراغت سفر می کنند ممکن است به محصولات و خدمات مرتبط با سفر مانند هتل ها، ماشین های کرایه ای، سرگرمی ها و فعالیت های گردشگری علاقه مند باشند.
 • مسافران بین المللی: فرودگاه ها اغلب مراکزی برای سفرهای بین المللی با مسافرانی از طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند. تبلیغ‌کنندگانی که مسافران بین‌المللی را هدف قرار می‌دهند یا در بازارهای بین‌المللی تبلیغ می‌کنند، ممکن است لازم باشد هنگام ایجاد تبلیغات، تفاوت‌های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند.                            تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان   تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان  تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان

تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان چگونه است؟تعرفه فرودگاهی سمنان

یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی برای شرکت ها ، بانک ها ، هتل ها ، بیمارستانهای فعال در توریست سلامت و… فضای زمینی فرودگاه های کشور می باشد . فضای زمینی فرودگاه ها به فضاهایی غیر از بیلبوردها ، استندها و مانیتورها گفته میشود که تبلیغ کنندگان می توانند بصورت دوره ای متراژی از زمین ترمینال های فرودگاه ها را جهت ایجاد غرفه های معرفی محصولات و خدمات خود اجاره کرده و سازه ی غرفه ای خود را احداث نمایند.

این فضا با توجه به وجود گسترده مردم می تواند یکی از بهترین نمایشگاهای دوره ای برای انواع شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات و محصولات باشد. این غرفه ها با ارائه چهره آن سازمان میتواند در فضای شلوغ فرودگاه محصولات خود را به فروش خوبی برساند.

امکانات فرودگاه

فرودگاه‌ بین‌المللی اهواز مثال تمام فرودگاه‌های بین‌المللی امکانات رفاهی متعددی به مسافران ارائه می‌دهد تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند. از جمله امکانات فرودگاه بین‌المللی اهواز می‌توان به غرفه‌های تجاری، رستوران، مراکز خرید، بخش اشیاء گمشده، بخش امانت بار، سرویس بهداشتی، سرویس تاکسی، پارکینگ شبانه‌روزی و خدمات پزشکی و درمانی اشاره کرد. که میتوان در هر یک از این خدمات محصول خود را معرفی کرد.

غرفه‌های تجاری

در فرودگاه بین‌المللی اهواز، غرفه‌های تجاری مثل سوپرمارکت، فروشگاه پوشاک و سوغاتی به همراه رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. 

بسته‌بندی بار و تحویل امانات

شرکت‌های باربری در فرودگاه بین‌المللی اهواز، شرکت‌های ماهان، راه ابریشم، ایران ایر و کارون هستند که وظیفه حمل و نقل بسته‌های هوایی را به مقاصد مختلف بر عهده دارند.

شعب بانک

در ترمینال داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز، شعبه بانک ملی وجود دارد که در ساعات اداری برای خدمت‌رسانی و ارائه خدمات ارزی به مسافرین پروازهای خارجی فعال و در دسترس است.

در زیر تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان  را برای شما آورده ایم :     تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان    تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان تعرفه تبلیغات در فرودگاه سمنان

سمنان

کلام پایانی

تبلیغات در فرودگاه ها مکانی عالی برای تبلیغ شرکت شما در سطح ملی و بین المللی است. ساختار کانال تبلیغاتی اجازه می دهد تا به یک گیرنده خاص دسترسی پیدا کنید، یعنی افرادی که علایق آنها حول سفر و گردشگری متمرکز است. با این وجود، افراد با سنین مختلف، موقعیت اجتماعی و حرفه های مختلف در سالن عزیمت حضور دارند، از این رو پیام ممکن است به همان اندازه متنوع باشد و جذابیت پیام برای افراد مختلف جالب توجه باشد.

سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت امیرزادگان با انجام تبلیغات در فضاهای مناسب و به صورت لاکچری و شیک این امکان را برای خواستاران فضاهای تبلیغاتی شیک و زیبا فراهم نموده است تا برای معرفی و تبلیغ محصولات ، خدمات و … خود بهترین راه و راحت ترین روش را انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه نخست ما دیدن کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز

تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز

تبلیغات در فرودگاه ها چگونه است؟   تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز

تبلیغات در فرودگاه

فرودگاه ها مکان هایی هستند که، تبلیغات در آن فضای باز و وسیع یکی از موثرترین و مطمئن ترین رسانه های تبلیغاتی است. در چنین فضایی، مزایای تبلیغات تضمین شده است. این نه تنها به دلیل دسترسی عظیم (بین المللی)، بلکه به دلیل تعداد بی شماری از دریافت کنندگان و مشاهده کنندگان تبلیغات جذاب و جالب توجه هستند، است. افراد قبل یا بعد از سفر با هواپیما در فضای داخلی فرودگاه یا نشسته و استراحت میکنند یا اینکه در حال رفت و آمد هستند و این تبلیغات و بنر ها در دیدرس و جلوی چشم آنهاست و توجه آنها را جلب میکند و این میتواند بازاریابی خوبی برای صاحبان محصولات باشد.

در فرودگاه ها، مردم هیجان زده و مثبت هستند و پیام های تبلیغاتی نمایش داده شده بخشی از سفر آنها می شود. در سرتاسر جهان، تبلیغات در فرودگاه ها در صدر همه معیارها قرار دارد: از نظر دسترسی، تعداد گیرندگان، باز بودن نسبت به پیام های تبلیغاتی ارائه شده ، در حد و اندازه های بزرگ و شیک و در محیط کاملا اجتماعی و خاص.

در فرودگاه ها به دلیل تجمع زیاد افراد و انتظار برای پرواز و حتی انتظار افرادی که به انتظار مسافران هستند در فضای داخلی میتوان تبلیغات گسترده انجام داد و توجه کامل افراد را کسب کرد. پیشنهاد رسانه های فرودگاهی شامل رسانه هایی مانند صفحه نمایش چند رسانه ای، بیلبورد، قاب روی تسمه چمدان ،  تبلیغات کف، کمپین های تبلیغاتی (نمایشگر)، چرخ دستی های بسته بندی، تبلیغات در مطبوعات فرودگاه است.

فرودگاه ها طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب های تبلیغاتی را ارائه می دهند. به‌عنوان بهترین روش، توصیه می‌کنیم حداقل سه بار در طول سفر از طریق دو قالب بزرگ با تأثیرگذاری بالاتر که با چند آگهی تبلیغاتی با فرمت کوچک‌تر تکمیل شده‌اند، سعی کنید حداقل سه بار در طول سفر با مخاطبان خود برخورد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره از مقاله “ تبلیغات در فرودگاه ها ” دیدن فرمایید.

تبلیغات در فرودگاه ها برای چه کسب و کارهایی مفید است ؟              تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز

تبلیغات فرودگاهی

مسافرت های هوایی در ایران معمولا توسط افراد متوسط به بالای جامعه صورت می گیرد. به همین دلیل هم در فرودگاه ها شاهد حضور قشر پر درآمد یا همان دهک های بالای جامعه هستیم. که این موضوع برای تبلیغ در فرودگاه بسیار مهم است. به همین دلیل تبلیغ خدمات و محصولاتی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند که متناسب با سطح زندگی این افراد باشند.

قشر دیگری که عموما با هواپیما سفر می کنند مدیران و صاحبان کسب و کار ها هستند که برای مسافرت های بین شهری و خارج از کشور خود از هواپیما استفاده می کنند ، این گونه افراد عموما به تبلیغات مربوط به فناوری های جدید توجه بیشتری می کنند. در واقع تبلیغات در فرودگاه ها برای کسب و کارهایی که وسیله و یا نرم افزار جدیدی برای عرضه به کسب و کارها دارند می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مخاطبان تبلیغات فرودگاهی چه کسانی هستند و دسته بندی های برند برتر کدامند؟

تبلیغات فرودگاهی می تواند یک گزینه عالی برای تبلیغ کنندگانی باشد که می خواهند به مخاطبان متنوعی دست یابند. اغلب این فرض وجود دارد که افرادی که می توانند به این روش سفر کنند، ثروتمندتر هستند، بنابراین ایده پشت تبلیغات آنها را متقاعد می کند که از آنجایی که قبلاً در فرودگاه هستند و برای پرواز خود پول خرج کرده اند، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرند. پول خود را خرج می کنند؟ این امر فرودگاه ها را به مکانی عالی برای تولید کنندگان کالاهای لوکس برای تبلیغ کالاهای خود تبدیل می کند. در اینجا برخی از مخاطبان برتر برای تبلیغات فرودگاهی و دسته بندی هایی که معمولا آنها را هدف قرار می دهند، آورده شده است :    تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز      تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز  تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز  تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز

 • مسافران تجاری: تبلیغ‌کنندگان فناوری اغلب مسافران تجاری را در مراکز فرودگاهی بزرگ هدف قرار می‌دهند، زیرا تصور می‌شود کسانی که برای تجارت سفر می‌کنند تصمیم‌گیرندگان سازمانی هستند.
 • مسافران اوقات فراغت: کسانی که برای تعطیلات یا اوقات فراغت سفر می کنند ممکن است به محصولات و خدمات مرتبط با سفر مانند هتل ها، ماشین های کرایه ای، سرگرمی ها و فعالیت های گردشگری علاقه مند باشند.
 • مسافران بین المللی: فرودگاه ها اغلب مراکزی برای سفرهای بین المللی با مسافرانی از طیف وسیعی از کشورها و فرهنگ ها هستند. تبلیغ‌کنندگانی که مسافران بین‌المللی را هدف قرار می‌دهند یا در بازارهای بین‌المللی تبلیغ می‌کنند، ممکن است لازم باشد هنگام ایجاد تبلیغات، تفاوت‌های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند.                            تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز   تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز  تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز

تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز چگونه است؟ تعرفه فرودگاه اهواز

یکی از بهترین فضاهای تبلیغاتی برای شرکت ها ، بانک ها ، هتل ها ، بیمارستانهای فعال در توریست سلامت و… فضای زمینی فرودگاه های کشور می باشد . فضای زمینی فرودگاه ها به فضاهایی غیر از بیلبوردها ، استندها و مانیتورها گفته میشود که تبلیغ کنندگان می توانند بصورت دوره ای متراژی از زمین ترمینال های فرودگاه ها را جهت ایجاد غرفه های معرفی محصولات و خدمات خود اجاره کرده و سازه ی غرفه ای خود را احداث نمایند.

این فضا با توجه به وجود گسترده مردم می تواند یکی از بهترین نمایشگاهای دوره ای برای انواع شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات و محصولات باشد. این غرفه ها با ارائه چهره آن سازمان میتواند در فضای شلوغ فرودگاه محصولات خود را به فروش خوبی برساند.

امکانات فرودگاه اهواز

فرودگاه‌ بین‌المللی اهواز مثال تمام فرودگاه‌های بین‌المللی امکانات رفاهی متعددی به مسافران ارائه می‌دهد تا مسافران تجربه سفر خوبی داشته باشند. از جمله امکانات فرودگاه بین‌المللی اهواز می‌توان به غرفه‌های تجاری، رستوران، مراکز خرید، بخش اشیاء گمشده، بخش امانت بار، سرویس بهداشتی، سرویس تاکسی، پارکینگ شبانه‌روزی و خدمات پزشکی و درمانی اشاره کرد. که میتوان در هر یک از این خدمات محصول خود را معرفی کرد.

غرفه‌های تجاری

در فرودگاه بین‌المللی اهواز، غرفه‌های تجاری مثل سوپرمارکت، فروشگاه پوشاک و سوغاتی به همراه رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. 

دفتر تاکسیرانی

مانند هر فرودگاه دیگری، فرودگاه بین‌المللی اهواز هم خدمات تاکسیرانی دارد که مسافران بتوانند از آن برای رسیدن به مقصدشان استفاده کنند که میتوان در آنها بروشور های خود را قرار دهید.

بسته‌بندی بار و تحویل امانات

شرکت‌های باربری در فرودگاه بین‌المللی اهواز، شرکت‌های ماهان، راه ابریشم، ایران ایر و کارون هستند که وظیفه حمل و نقل بسته‌های هوایی را به مقاصد مختلف بر عهده دارند.

شعب بانک

در ترمینال داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز، شعبه بانک ملی وجود دارد که در ساعات اداری برای خدمت‌رسانی و ارائه خدمات ارزی به مسافرین پروازهای خارجی فعال و در دسترس است.

در زیر تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز  را برای شما آورده ایم :     تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز    تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز تعرفه تبلیغات در فرودگاه اهواز

تعرفه اهواز

کلام پایانی

تبلیغات در فرودگاه ها مکانی عالی برای تبلیغ شرکت شما در سطح ملی و بین المللی است. ساختار کانال تبلیغاتی اجازه می دهد تا به یک گیرنده خاص دسترسی پیدا کنید، یعنی افرادی که علایق آنها حول سفر و گردشگری متمرکز است. با این وجود، افراد با سنین مختلف، موقعیت اجتماعی و حرفه های مختلف در سالن عزیمت حضور دارند، از این رو پیام ممکن است به همان اندازه متنوع باشد و جذابیت پیام برای افراد مختلف جالب توجه باشد.

سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران، شرکت امیرزادگان با انجام تبلیغات در فضاهای مناسب و به صورت لاکچری و شیک این امکان را برای خواستاران فضاهای تبلیغاتی شیک و زیبا فراهم نموده است تا برای معرفی و تبلیغ محصولات ، خدمات و … خود بهترین راه و راحت ترین روش را انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه نخست ما دیدن کنید. از همراهی شما سپاسگزاریم.