Varesh Airlines

شرکت هواپیمایی وارش ( سایت هواپیمایی وارش )، در سال 1396 به پشتوانه‌ی تجارب فراوان در صنعت هوانوردی با محوریت استان مازندران فعالیت خود را آغاز نمود. وارش در گویش مازنی به‌معنای باران و ایرلاین وارش اولین شرکت هواپیمایی در استان سرسبز مازندران می باشد.

این شرکت یکی از اولویت‌های اصلی خویش را تضمین ایمنی پرواز در کنار ارتقاء سطح کیفی پروازها قرارداده، تا گامی عظیم در صنعت هوایی کشور برداشته شود. برنامه‌ریزی اولیه شرکت هواپیمایی وارش، پوشش پروازهای داخلی بوده و در این راستا از نیروهای متخصص و مجرب در کنار نیروهای جوان و پر انرژی بهره می‌گیرد.

شرکت هواپیمایی وارش، با هدف رشد و توسعه‌ی زیرساخت‌های صنعت هوایی استان مازندران تاسیس شده تا علاوه بر اشتغال‌زایی در این استان، در کوتاه‌ترین زمان به جایگاه ویژه‌ای در صنعت هوایی کشور نایل شود.

این شرکت فعالیت خود را با ۳ فروند از بوئینگ ۷۳۷، ۲ فروند سری ۳۰۰ و یک فروند سری ۵۰۰ آغاز کرد. همگی این ۳ فروند پیش‌تر با ثبت اوکراینی، به صورت اجاره‌ای، در اختیار هواپیمایی آتا بودند که بعد از مدتی به شرکت مبدأ بازگشتند.

یک فروند از این ۳ فروند، بعد از هواپیمایی آتا، به هواپیمایی کارون منتقل و بعد از ۴ ماه پرواز برای آن شرکت به وارش منتقل شد. همگی این ۳ فروند در تابستان سال ۱۳۹۷ وارد ناوگان این شرکت شده و به ثبت این شرکت درآمدند. دو فروند دیگر این شرکت نیز از سری‌های ۵۰۰ و ۳۰۰ این مدل بودند. هر دوی این هواپیماها بین پاییز و زمستان ۱۳۹۷ وارد این شرکت شدند و به ثبت این شرکت درآمدند.

از این دو فروند، یک فروند آن در اختیار هواپیمایی آتا بود و یک فروند در اختیار کیش ایر بود که بعد از اتمام اجاره و بازگشت به شرکت مبدأ به وارش منتقل شدند. تمامی این ناوگان‌ها توسط بیمه ایران تحت پوشش کامل بیمه‌ای قرار گرفته ‌است.

شرکت هواپیمایی وارش

هواپیماها

مدل هواپیما  فروند نعداد گنجایش مسافر 
Boeing 737 - 200 2 136
Boeing 737 - 500 3 132

اطلاعات پروازهای شرکت هواپیمایی وارش

مسیرهای داخلی

ساری – رشت – شیراز – کیش –  مشهد – نوشهر – بندرعباس   – بوشهر – اصفهان – تبریز – تهران – اهواز - عسلویه 

مسیرهای بین المللی

دوشنبه - بیشکک

 

لطفا،محل تبلیغ خودرا انتخاب فرمایید

کارت پرواز