NEWS PAPPER IN AIRCRAFTY

 

با توجه به عدم وجود اینترنت در فضای داخلی هواپیماهای کشور شرکت امیرزادگان اقدام به ایجاد اپلیکیشن روزنامه در هواپیما نموده است . در حال حاضر بیشتر افراد جامعه سرگرمیهای مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو میکنند و سعی می کنند خود را بوسیله انواع محتواها مانند فیلم ، موسیقی ، کتاب ، صفحات اجتماعی و… سرگرم نمایند اما با توجه به اینکه در فضای داخلی هواپیماهای کشور فضای اینترنتی و یا محتوایی به شکل کامل وجود ندارد اپلیکیشن و یا برنامه کاربردی روزنامه در هواپیما می تواند تنها ترین عامل سرگرمی و مطالعه موجود در هواپیماها باشد .

در این اپلیکیشن افراد می توانند علاوه بر استفاده و مطالعه انواع روزنامه های اجتماعی ، سیاسی و ورزشی مجله های تمامی شرکت های هواپیمایی را مطالعه نمایند همچنین ایشان می توانند اطلاعات آموزشی لازم  مواقع اضطراری را بارگیری و مطالعه نمایند . این اپلیکیشن در اختیار تمامی مسافرین داخل هواپیماها قرار گرفته و همچنین عزیزان می توانند در صورت ترک هواپیما بصورت مستمر و روزانه از آن در بستر اینترنت استفاده نمایند . 

شرکت ها ، نهاد ، هتل ها ، بانک ها و… می توانند در قسمت های مختلف این نرم افزار تبلیغات خود را به انجام برسانند . روش پخش تبلیغ در این اپلیکیشن به این صورت می باشد . زمانیکه مسافر نرم افزار را بر روی سخت افزار هوشمند خود ( تلفن های هوشمند ، تبلیت ها و لپ تاپها ) نصب نمود ایشان می تواند روزنامه خود را از داخل اپلیکیشن مطالعه نماید

به همین منظور بر روی روزنامه مورد نظر خود ضربه می زند در این زمان ابتدا تبلیغی به مدت مشخص شده ( بین 5 تا 10 ثانیه ) برای ایشان پخش می گردد که مسافر در این مدت مشخص نمی تواند این تبلیغ را رد نماید و بعد از تبلیغ مسافر می تواند محتوای روزنامه را مشاهده و مطالعه نماید . این تبلیغ چه در حالت آفلاین و چه در حالت آنلاین و به ازای هر بار مطالعه برای مسافر به نمایش گذاشته میشود . تعرفه سرمایه گذاری تبلیغات در این اپلیکیشن براساس میزان بازدید هر روزنامه مشخص می گردد . 

شایان ذکر است تبلیغ در این اپلیکیشن یعنی تبلیغ در تمام ایرلاین های کشور . همچنین با توجه به اینکه افراد می توانند پس از پیاده شدن از هواپیما از این اپلیکیشن استفاده نمایند پس تبلیغ در این اپلیکیشن تنها تبلیغ در فضای هواپیماها نیست .  

روزنامه در هواپیما- به صورت مستقیم هواپیما-

I APPS اناردونی

برای مشخص شدن هزینه تبلیغات لطفا روزنامه مورد نظر خود را انتخاب فرمایید

​​​​​
روزنامه ابتکار روزنامه اطلاعات روزنامه ایران روزنامه جام جم روزنامه جمهوری اسلامی
روزنامه خراسان روزنامه شرق روزنامه شهروند روزنامه کیهان روزنامه هفت صبح
روزنامه همشهری روزنامه هنرمند روزنامه ابرارورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه خبر ورزشی
روزنامه گل iran daily kayhan international Tehran times ماهنامه آشپزباشی
ماهنامه دنیای تغذیه ماهنامه دنیای زنان ماهنامه ماشین ماهنامه نوآور