تعرفه تبلیغات هواپیمایی وارش

تعرفه تبلیغات هواپیمایی وارش

شرکت هواپیمایی وارش         تعرفه تبلیغات هواپیمایی وارش

تعرفه تبلیغات هواپیمای وارش

شرکت هواپیمایی وارش ، در سال 1396 به پشتوانه‌ی تجارب فراوان در صنعت هوانوردی با محوریت استان مازندران فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت یکی از اولویت‌های اصلی خویش را تضمین ایمنی پرواز در کنار ارتقاء سطح کیفی پروازها قرارداده، تا گامی عظیم در صنعت هوایی کشور برداشته شود. برنامه‌ریزی اولیه شرکت هواپیمایی وارش، پوشش پروازهای داخلی بوده و در این راستا از نیروهای متخصص و مجرب در کنار نیروهای جوان و پر انرژی بهره می‌گیرد.

شرکت هواپیمایی وارش، با هدف رشد و توسعه‌ی زیرساخت‌های صنعت هوایی استان مازندران تاسیس شده تا علاوه بر اشتغال‌زایی در این استان، در کوتاه‌ترین زمان به جایگاه ویژه‌ای در صنعت هوایی کشور نایل شود.شرکت هواپیمایی وارش دارای دو مسیر هوایی داخلی و بین المللی فعالیت دارد که شما عزیزان میتوانید در هر مسیری که ترجیح می دهید محصولات و خدمات خود را معرفی و تبلیغ کنند.

مسیرهای داخلی

ساری – رشت – شیراز – کیش –  مشهد – نوشهر – بندرعباس   – بوشهر – اصفهان – تبریز – تهران – اهواز – عسلویه

مسیرهای بین المللی

دوشنبه – بیشکک  تعرفه تبلیغات هواپیمایی وارش

در ادامه قصد داریم تعرفه تبلیغات هواپیمایی وارش را در کارت پرواز که سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران شرکت امیرزادگان برای شما فراهم کرده است را بررسی کنیم. تبلیغات در هواپیما این امکان را به تولیدکننده ها می دهد که در طول سفر محصولات و خدمات خود را برای مسافران نمایش دهند.

کارت پرواز

تعرفه کارت پرواز هواپیمایی وارشیکی از بهترین مکانهای تبلیغات برای شرکتها ، تبلیغات برروی کارتهای پرواز است حتما می پرسید چرا،ازمهمترین ویژگی این کارتهای پرواز اهمیت نگهداری آن تا قبل از سوار شدن در پرواز است از طرف دیگر مسافرین معمولا پس از دریافت کارت پرواز زمان تقریبا زیادی را برای سوار شدن به هواپیما دارند درنتیجه و با توجه به بررسی های میدانی صورت گرفته اکثر مسافرین تمامی مطالب مندرج در کارت های پرواز را به دقت و با وسواس زیادی مطالعه می نمایند و این فرصتی است طلایی برای معرفی خدمات ومحصولات شرکتها.

تعرفه تبلیغات هواپیمایی وارش روی کارت پرواز

تعرفه کارت وارش

جمع بندی

اخرین کلام وارش

 

در بالا درباره تعرفه تبلیغات هواپیمایی وارش توضیحاتی دادیم. سازمان تبلیغات هوایی و ریلی جمهوری اسلامی ایران ، شرکت امیرزادگان با ارائه خدمات و واسطه میان شرکتها و شرکت های هواپیمایی ، فرصت تبلیغ را به شما عزیزان میدهد. برای انجام تبلیغات در فضای داخلی هواپیما با ما تماس بگیرید.

 

تبلیغات خود را به پرواز درآورید!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.