تبلیغات هواپیمایی ایران

تبلیغات هواپیمایی

تبلیغات هواپیمایی ایران

تبلیغات هواپیمایی

قبل از شروع هر چیزی ابتدا باید با مفهوم تبیلغات آشنا شویم پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

تبلیغات چیست؟

تبلیغات چیست

 

تبلیغات مفهومی از مجموعه تکنیک ها و فعالیت هایی است که برای معرفی یک محصول یا خدمات از جمله هر نوع محصول یا خدماتی از جمله خدمات هتل، گردشگری ، زیبایی و… به کار گرفته می شود تا مخاطب را به خرید یا استفاده از خدمات تشویق کند.

تبلیغات میتوانند در بستر های مختلفی از جمله در هواپیماها، قطار ها، روزنامه ها ، مجلات یا شبکه های تلویزیونی ارائه شوند. امروزه با گسترش دانش دیجیتال و پیشرفت تکنولوژی تبلیغات دیجیتالی در صنعت تبلیغات جایگاه خوبی کسب کرده است.

قدرت تبلیغات در دنیای امروز

قدرت تبلیغات هواپیمایی

 

تبلیغات دنیایی عجیب است . دنیایی پر از پیام ها، احساس هاف فکر ها و ایده ها. ما هرجایی که میرویم و نگاه میکنیم این دنیا مارا درگیر میکند.   

تبلیغات کاری کرده است که ما برای هیچ چیزی به خودمان زحمت فکر کردن ندهیم . ما کافیست بنشینیم و گوش به فرمان تبلیغات باشیم تا به ما بگوید که چه چیزی زندگی مارا راحت تر، زیبا تر  جذاب تر میکند. 

تبلیغات به ما اجازه می دهد که از هر محصول یا خدماتی که به دنیا اضافه میشود اطلاع یابیم.

 

تبلیغات هواپیمایی ایران چیست؟

تبلیغات هواپیمایی-امیرزادگان

شما عزیزان اگه به دنبال تبلیغات لاکچری و باکلاس هستید ، ما به شما تبلیغات هواپیمایی را پیشنهاد میکنیم. 

مزیت تبلیغات هواپیمایی بسیار است ، به دلیل اینکه گوشی و اینترنت در دسترس مسافران نیست برای پر کردن وقت خود نظر آنها به اطراف جلب خواهد شد و شما عزیزان به راحتی میتوانید نظر افراد زیادی را جلب کنید و با تبلیغی جذاب خدمات یا محصول خود را به آنها بفروشید.

تبلیغات حین پرواز یا به عبارتی تبلیغات هواپیمایی ، تبلیغی است که مصرف کنندگان بالقوه را هدف قرار میدهد. 

تبلیغات هواپیمایی ایران  شامل موارد زیر می باشد: 

 • تبلیغ در نرم افزار روزنامه
 • کارت های پرواز
 • تبلیغات روی مانیتور ها
 • تبلیغات بر روی هدرست 
 • تبلیغات بر روی بدنه خارجی هواپیما
 • تبلیغات روی مجله ها 
 • تبلیغات روی اسباب بازی ها 
 • تبلیغات بر روی ساک دستی 
 • تبلیغات بر روی لیوان کاغذی
 • تبلیغات در وب سایت شرکتهای هواپیمایی
 • برشور های اختصاصی داخل پرواز
 • تبلیغات بر روی کاور شیشه
 • تبلیغات بر روی میز پذیرایی
 • تبلیغات بر روی لانچ باکس

شما عزیزان میتوانید از هر راهی در هواپیما تبلیغی جذاب و عالی داشته باشید. شاید شما عزیزان به طور دقیق از این نوع تبلیغات اطلاعات زیادی نداشته باشید بدین ترتیب چند نمونه از آنها را برای شما شرح میدهیم.

1. تبلیغ در نرم افزار روزنامه

تبلیغ روزنامه هواپیما

 

باتوجه به عدم وجود سرگرمی های لازم در هواپیما و عدم دسترسی مسافرین به اینترنت در فضای داخلی هواپیما شرکت امیرزادگان با ایجاد اپلیکیشن روزنامه در هواپیما کمک خوبی به مسافران کرده است تا آنها بتوانند در هنگام پرواز به روزنامه های داخل کشور دسترسی داشته باشند و افراد با تبلیغ در این نرم افزار در تمامی پرواز های کشور می توانند تبلیغات خود را به نمایش بگذارند.

 

2. تبلیغ بر روی هدرست

تبلیغ روی هدرست هواپیما

 

 

یکی از پربازدید ترین مکانهای تبلیغاتی هدرست های داخل پرواز میباشد. هدرست ها دستمال هایی است که برر روی صندلی های هواپیما قرار می گیرد و در طول پرواز پیش مسافرین قرار می گیرد بدین ترتیب مکان تبلیغاتی مناسبی برای شما عزیزان است. این مدل تبلیغات برای بالا بردن کیفیت بازاریابی بسیار موثر و سودمند است.

 

3.تبلیغات بر روی مانیتور ها

تبلیغات مانیتور هواپیما

تبلیغات روی مانیتور های هواپیما ظاهری زیبا و جذاب دارد به دلیل اینکه یکی از قدرمندترین و تاثیرگذارترین شیوه های تبلیغاتی ، تبلیغات تصویری است. تبلیغات بر روی مانیتورها و صفحات نمایشی داخل پرواز ها یک فضای قدرتمند رسانه ای را در لوکسترین فضای تبلیغاتی در اختیار افراد قرار میدهد. 

افراد میتوانند فیلم های تبلیغاتی خود را خود را در داخل شبکه های تصویری شرکت های هواپیمایی قرار دهند تا در طول سفر مقبل دید مسافرین قرار گیرد.

4.تبلیغات هواپیمایی در مجله

تبلیغات هواپیمایی روی مجله

 

از گذشته های دور شرکت ها سعی میکردند از طریق تبلیغات در مجلات پرواز محصولات خودرا به مردم سایر مناطق و کشور ها معرفی کنند. افراد میتوانند تبلیغات خود را در قسمت های مختلف مجله های شرکت های هواپیمایی درج و تبلیغات خود را به صورت کاتالوگ های رنگی و زیبا در طول مدت پرواز نمایش دهند که این هم روش خوبی برای تبلیغات هواپیمایی ایران است.

شما میتوانید تصاویر زیبا با نوشته های جذاب و گیرا برای جلب نظر مسافرین در مجله قرار دهید.

 

5. تبلیغات روی بدنه هواپیما

تبلیغات هواپیمایی روی بدنه هواپیما

بی شک لوکس ترین و باشکوه ترین تبلیغات در صنعت هوایی تبلیغات بر روی بدنه خارجی هواپیماهای مسافربری میباشد. این نوع تبلیغ ب شما این توانایی را می دهد که تبلیغات خود را در سایز بسیار بزرگ و جالب توجه انجام دهید. 

تبلیغات بر روی بدنه خارجی هواپیماها تنها توسط شرکت های بزرگ و برندهای مطرح دنیا صورت می پذیرد. این نوع تبلیغات نشان دهنده اقتدار و قدرت و بزرگی شرکت ها در زمینه فعالیت می باشد.

 

کلام آخر

کلام آخر تبلیغات هواپیمایی

ضمن تشکر از شما عزیزانی که تا پایان مقاله همراه ما بودید به اطلاع میرسانیم که شزکت امیرزادگان در خصوص تبلیغات در فضای داخلی هواپیماها و با توجه به ارتباطات گسترده خود در صنعت هوایی اقدام به جذب تبلیغات هواپیمایی ایران اقدام به جذب تبلیغات در این صنعت می نماید.

مخاطبان عزیزی که تمایل به انجام تبلیغات در ناوگان هوایی را دارند میتوانند با مراجعه به سایت شرکت تبیلغاتی امیرزادگان   از شرایط ، تعرفه ها و شرکت های هواپیمایی طرف قرارداد اطلاعات کافی را دریافت کنند.

 

تبیلغات خود را به پرواز درآورید!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.