Saha Airlines

 

هواپیمایی ساها یک شرکت هواپیمایی ایرانی به مرکزیت تهران است که توسط نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۶۹ تأسیس شد. ساها مخفف عبارت «سرویس ارتباط هوایی ارتش» است که علاوه بر جابجایی پرسنل ارتش، جا به جای افراد غیرنظامی را نیز بر عهده دارد.در گذشته پروازهای مسافربری این شرکت به وسیله ۵ فروند بوئینگ ۷۰۷ و پروازهای باربری به وسیله ۲ فروند بوئینگ ۷۴۷ انجام می‌شد. پروازهای این شرکت بیشتر در مسیر تهران به مشهد، کیش، عسلویه، شیراز و اهواز بود.در سال ۲۰۱۳ به علت فرسودگی ناوگان این شرکت از ادامه فعالیت‌های این شرکت جلوگیری شد. هواپیمایی ساها که آخرین کاربر بوئینگ ۷۰۷ به عنوان یک هواپیمای مسافربری در جهان بود با جایگزین کردن هواپیماهای فرسوده خود با دو فروند بوئینگ ۷۳۷ که کارکرد کمتری نسبت به هواپیماهای گذشته این شرکت داشتند فعالیت خود را از سر گرفت.

با توجه به شرایط امروز دنیا و سهم بالای صنعت توریسم در اقتصاد دنیا و با باور به این که یکی از مهره های اصلی این صنعت وجود ایرلاین ها می باشد این هواپیمایی تمرکز خود را در جهت کسب سهم بازار داخل و باز پس گیری بسیاری از فرصت های از دست رفته این صنعت در منطقه بنا نهاده است . این هواپیمایی تلاش خود را به توسعه همه جانبه این صنعت در منطقه چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری با ایجاد زیر ساخت ها و سرمایه گذاری در این بخش به کار بسته است. توسعه صنعت گردشگری در کشور و افزایش سهم توریسم سیاحتی، زیارتی و درمانی از عمده ترین اهداف این هواپیمایی می باشد که با مطالعات میدانی و درک درست از سلایق مشتریان در جهت تقویت بازارهای موجود و ایجاد بازارهای جدید گام برمی دارد. ایجاد پروازهای مطمئن، ایمن و راحت مطابق با شناسایی خواسته های مشتریان از عمده سیاست گذاری های این هواپیمایی است که همواره مد نظر قرار گرفته است. طی این سالها با وجود تحریم و محدودیتهای اعمال شده جهانی در عرصه حمل و نقل هوائی ، استقبال و اطمینان شما عزیزان موجب شده تا بر آن شویم در راستای ارائه خدمات شایسته تر ، در پی گسترش ناوگان و جایگزینی هواپیماهای جدیدتر باشیم تا انشاا… در آینده نزدیک بتوانیم به نحو مطلوب تری پاسخگوی نیاز هموطنان عزیزمان باشیم.

هواپیماها

 

مدل هواپیماها  فروند تعداد گنجایش مسافر 
Boeing 737 – 300 3 130

 

مسیرهای پروازی 

مسیرهای داخلی 

شیراز – مشهد – اصفهان – تهران – اهواز – کیش – بندرعباس – عسلویه – تبریز – چابهار – قشم – زاهدان – بوشهر – کرمانشاه – ساری – آبادان – ماهشهر – رشت – گرگان – اردبیل 

مسیرهای بین المللی  

دوشنبه

لطفا،محل تبلغ خود را انتخاب فرمایید

بدنه خارجی      هدرست      بروشور     ساک دستی      مجله      وبگاه     لیوان کاغذی       صفحات اجتماعی    کارت پرواز