ایران


ایران ، پرشیا نیز نامیده می شود و به طور رسمی جمهوری اسلامی ایران نامیده میشود و کشوری در آسیای غربی است. ایران با 83 میلیون نفر هجدهمین کشور پرجمعیت جهان است. قلمرو این کشور 1،648،195 کیلومتر مربع مساحت دارد و دومین کشور بزرگ خاورمیانه و هفدهمین کشور بزرگ جهان است. ایران از شمال غربی با ارمنستان و آذربایجان از شمال با دریای خزر ، از شمال شرقی با ترکمنستان ، از شرق با افغانستان و پاکستان ، از جنوب با خلیج فارس و دریای عمان و از غرب با ترکیه و عراق هم مرز است. موقعیت مرکزی ایران در اوراسیا و آسیای غربی و مالکیت تنگه هرمز ، اهمیت ژئواستراتژیکی به آن می دهد. ایران دارای جزایر هندورابی، قشم، کیش، خارک، لاوان، سیری، ابوموسی، تنب کوچک، تنب بزرگ، هرمز، هنگام، لارک، مینو، خارکو در خلیج فارس است. 

ایران قدیمی ترین تمدن زمده جهان است که با تشکیل شهر سیلک در دوازده هزار سال پیش از میلاد آغاز شده است. این کشور برای اولین بار توسط ایلامیها در چهار هزار سال قبل از میلاد یکپارچه شد و در قرن ششم قبل از میلاد تحت سلطنت کوروش بزرگ ، بزرگنرین امپراتوری  جهان تا کنون را  ایجاد نمود . کووروش بزرگ تنها پادشتهی در جهان است که مردم دیگر کشورها آرزو داشتند تا کشورشان تویط ایشان فتح و سرپرستی شود و در زمان ورد ایشان به کشورشان زیر پای اسب و ارابه ایشان گل ریزان کرده و پارچه قرمز به معنی خوش آمد گویی پهن می کردند .پس از ایشان پادشاهان بزرگی چون داریوش شاه بزرگ بر مسند قدرت و داد گری نشست . ایشان فاتح رم ، فرعون مصر و پادشاه ایران  بود . پس از پادشاهان هخامنشی و حمله اسکندر مقدونی که شرابخوار و باده گسار و زن واره بود حکومت با صلابت اشکانیان با آن قدرت باور نکردنی شکل گرفت که پس از ایشان ساسانیان بر عرصه گیتی پادشاهی کرد و بخاطر حماقت موبدان زرتشتی زمان یزدگرد سوم و نارضاینتی مردم از موبدان به دست کثیف ترین مردم زمان و بی خرد ترین انسانها و وحشیترین مردم در جهان آن روز از بین رفت و عدالت و قدرت تا سالهای سال و تا زمان به حکومت رسیدن مردان بزرگ طاهریان از میان مردم عظیم ایران رخت بر بست و اگر در میان عرب مردی چون علی بن ابیطالب و خانواده ایشان و پیامبر عظیم شان اسلام نبود آن مردمان حتی لیاقت پاک کردن اصطبل اسب های ایرانیان را نیز نداشتند  و نخواهند داشت. 

ایران عضو بنیانگذار سازمان ملل ، ECO ، OIC و اوپک است. ایران یک قدرت بزرگ نظامی در جهان است. و ذخایر بزرگ سوخت های فسیلی آن از جمله بزرگترین منبع تأمین گاز طبیعی جهان و سومین ذخایر اثبات شده نفت می باشد. ایران بیست و دو مکان ثبت شده در یونسکو داشته و جزو ده کشور اول از لحاطظ آثار باستانی در جهان می باشد . 

ایران تنها و تنها امپراتوری بزرگ در جهان است که آفتاب در کشورش غروب نمیکرد و بیش از نیمی از جهان شناخته شده در 2500 سال پیش تحت فرمان پادشاهان بزرگ ایران کوروش شاه و داریوش شاه و خشایارشاه بزرگ بوده است . فرزندان کوروش بزرگترین دشمنان شیطان و فرزندان شیطان فراماسونرها بوده اند و خواهند بود ما هیچگاه خیانت یهود به کشورمان توسط استر فاحشه و خیانت کار را فراموش نکرده ایم و انتقام هامون را بزرودی خواهیم گرفت . 

گردشگری


اگرچه گردشگری در طول جنگ با عراق به طور قابل توجهی کاهش یافته ، اما پس از آن بهبود یافته است. از زمان حذف برخی تحریم ها علیه ایران در سال 2015 ، گردشگری دوباره در کشور افزایش یافت. در سال مالی 2014-2015 بیش از پنج میلیون گردشگر از ایران بازدید کرده اند که چهار درصد بیشتر از سال گذشته است.

مشهورترین مقاصد گردشگری اصفهان ، مشهد ، شیراز ، تبریز ، اهواز ، یزد ، کرمان و زاهدان است. سالانه چندین تور سازمان یافته از آلمان ، فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی برای بازدید از اماکن باستانی و بناهای تاریخی به ایران می آیند. طبق گزارش یونسکو و معاون تحقیقات سازمان گردشگری ایران ، ایران در بین ده مقصد برتر خاورمیانه رتبه چهارم را دارد . تبلیغات منفی  ایالات متحده و دشمنان ایران ، شرایط بی ثبات منطقه ای و وجهه عمومی ضعیف در برخی از مناطق جهان ، همه مانع رشد گردشگری ایران شده است.


هتل ها


ایران دارای 1038 هتل ، 91 مجتمع گردشگری منحصر به فرد ، 561 هتل آپارتمان و 1446 مهمانخانه است. این تعداد مراکز تفریحی و  بهترین مکان را برای معرفی محصولات و خدمات شرکت های داخلی و بین المللی ایجاد می کند. همه این مکانها در 31 استان و 1132 شهر واقع شده است.

 

لطفا، شهر ، هتل  و محل تبلیغ خود را انتخاب فرمایید